strona główna Aktualności Shell Helix zaprasza warsztaty do promocji Hit Kasowy
2019-09-03, ostatnia aktualizacja 2019-09-03 06:00

Shell Helix zaprasza warsztaty do promocji Hit Kasowy

Fot. Shell

Fot. Shell

Pod hasłem Hit Kasowy wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokoścido 800 złotych. Promocja potrwa do 13 grudnia 2019 roku.

Akcja ma wspierać właścicieli warsztatów w dostosowaniu się do nowych przepisów, które wchodzą w życie z początkiem 2020 roku i nakazują stosowanie w warsztatach samochodowych kas fiskalnych online. Obowiązek taki wprowadza uchwalona przez Sejm 15 marca 2019 roku Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawa Prawo o miarach (Dz.U. 2019 poz. 675). W ramach promocji Hit Kasowy na każdego z uczestników czeka do 800 zł premii, którą można przeznaczyć na wydatki związane z dostosowaniem się do nowego prawa.

Nagrodę może zdobyć każdy warsztat, który weźmie udział w promocji. Premię w wysokości 50 złotych otrzymuje się już za pierwszy zgłoszony zakup olejów silnikowych Shell Helix, o wartości minimalnej 100 złotych. Kolejne progi nagród są dostępne po rejestracji zakupu 100 litrów olejów. Maksymalny bonus w postaci 800 zł odbiorą warsztaty, które kupią powyżej 500 litrów olejów objętych promocją.

Mechanizm promocji jest prosty – wystarczy dołączyć do Klubu Partnerów Shell Helix, rejestrować oleje objęte promocją kupione u Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Shell Polska i odbierać premie finansowe w postaci kodów BLIK. W przypadku warsztatu już należącego do Klubu wystarczy zarejestrować się w promocji.

Promocja Shell Helix Hit Kasowy potrwa do 13 grudnia 2019 roku.

Więcej informacji i regulamin akcji dostępne na www.shellhelix.pl/hitkasowy

Nasza promocja jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli warsztatów. Premie, które trafiają do uczestników promocji, to dla nich realna pomoc. Zdobyte pieniądze mogą ułatwić dostosowanie się do nowych wymogów prawnych. Mechanizm, progi zakupowe i czas trwania promocji sprawiają, że może wziąć w niej udział każdy niezależny warsztat samochodowy, bez względu na liczbę stanowisk serwisowych czy zatrudnionych mechaników. Udział w naszej promocji to potrójna korzyść. Z jednej strony łatwe do zdobycia, konkretne nagrody finansowe, z drugiej – punkty w programie lojalnościowym Klub Partnerów Shell Helix, a z trzeciej – dostęp do olejów najwyższej jakości.

Łukasz Radzymiński

Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska Sp. z o.o.
Artykuł sponsorowany

Tagi

Shell  Promocja Wasi dostawcy

Podobne

Polecane