strona główna Aktualności Gates na targach EICMA
2019-10-30, ostatnia aktualizacja 2019-10-30 10:35

Gates na targach EICMA

Firma Gates podczas targów motocyklowych International Motorcycle and Accessories Exhibition (EICMA) zaprezentuje zalety pasków z włóknem węglowym, zastosowanych w jednośladach elektrycznych.

Targi EICMA odbędą się w Mediolanie w dniach 5–10 listopada. Firma Gates wprowadziła kordy z włókna węglowego już w 2003 roku. W czasie wydarzenia spółka zaprezentuje też nową rodzinę kół zębatych do napędów elektrycznych. Zapewniają one optymalne działanie napędu; można je stosować w elektrycznych motocyklach i skuterach.

Dzień przed rozpoczęciem targów kierownictwo firmy wystąpi na Ricardo Motorcycle Conference z prezentacją „Techniczne porównanie innowacji napędowych do jednośladów elektrycznych i ICE”. Zostaną wówczas przedstawione nowe trendy i technologie na rynku elektrycznych jednośladów. Przeprowadzone będzie też porównanie pracy pasków i łańcuchów, z uwzględnieniem wzrostu mocy silników i stopniowej rezygnacji z silników piastowych w skuterach na rzecz silników o większym momencie obrotowym i większej wydajności.

Na stoisku Gatesa będzie można obejrzeć najnowocześniejsze jednoślady z napędem paskowym, w tym Cake Kalk, motocykl elektryczny Zero SR/F oraz elektryczny rower górski z pełnym zawieszeniem Nicolai G1 EBoxx E14.

Na targach EICMA firma Gates zajmie stoisko numer C77 w hali 18.

Tagi

Targi  Gates Wasi dostawcy

Podobne

Polecane