strona główna Aktualności TexaEdu dla diagnostów
2020-01-03, ostatnia aktualizacja 2020-01-03 06:00

TexaEdu dla diagnostów

Fot. Texa

Fot. Texa

Nawet najlepsze urządzenia diagnostyczne są wykorzystywane tylko w takim stopniu, na jaki pozwala wiedza i doświadczenie mechanika. Ich wydajność można podnieść poprzez udział diagnostów w profesjonalnych programach szkolących i doszkalających.

Prowadzenie działalności związanej z naprawą samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych czy budowlanych, a nawet motocykli, wiąże się z potrzebą posiadania kompleksowej wiedzy z zakresu zarówno mechaniki, jak i elektroniki. Posiadanie umiejętności mechanicznych oraz zrozumienie funkcjonowania układów elektronicznych są niezbędne, by zadowolić klienta, a tym samym – z powodzeniem prowadzić swoją działalność. Zdobywanie wiedzy na temat budowy i działania układów sterowanych elektronicznie stało się kluczem do sukcesu, a intensyfikacja potrzeb związanych z chęcią ciągłego rozwoju z każdym rokiem przyciąga coraz więcej zainteresowanych.

W 2019 roku Texa Poland wprowadziła pięć nowych szkoleń do swojej oferty Texa Edu. Cieszący się uznaniem od wielu lat temat diagnostyki samochodów ciężarowych D1T, został poszerzony o nowy moduł D3T obejmujący zaawansowane procedury kalibracji i regulacji w środowisku Truck. Odpowiedzią na zapotrzebowanie dotyczące przyczep i naczep jest szkolenie G20 z ustawień układów hamulcowych.

Dynamiczny rozwój zaawansowanych układów wspomagania kierowcy zaowocował wprowadzeniem nowych szkoleń z zakresu pojazdów osobowych. Texa, jako producent zestawu do kalibracji kamer i radarów, w szkoleniu ADAS dzieli się wiedzą teoretyczną i praktyczną, przygotowując warsztaty do samodzielnej pracy z tymi systemami.

Ostatnio do oferty dołączyło szkolenie S7C z procedur diagnostyki samochodów hybrydowych. Wiedza ta jest dziś niezwykle cenna i poszukiwana.

Piątą nowość w cyklu dziewięciu szkoleń stanowi tematyka Pass Thru (dostęp do serwerów producenta pojazdu). Podczas sześciogodzinych zajęć prezentowana jest diagnostyka Pass Thru przy wykorzystaniu naszych urządzeń.

Oprócz planowych zajęć Texa Poland organizuje również liczne szkolenia na specjalne zamówienia klientów, w tym sesje wyjazdowe Texa Tour.

Terminy szkoleń na I kwartał 2020 r.

18.02.2020 P5C – Podstawy diagnostyki samochodów osobowych

19.02.2020 PASS THRU – Procedury diagnostyki PASS THRU

21.02.2020 ADAS – Kalibracje kamer i radarów

24.02.2020 D1T – Techniki procedur diagnostycznych samochodów ciężarowych

25.02.2020 D3T – Procedury kalibracji i regulacji w pojazdach ciężarowych

27.02.2020 D1A – Techniki procedur diagnostycznych maszyn rolniczych

28.02.2020 S7C – Zasady działania i diagnostyki systemu hybrydowego Toyota

03.03.2020 G20 – Zaawansowane ustawienia układów hamulcowych w naczepach i przyczepach

04.03.2020 G21 – Systemy selektywnej redukcji katalitycznej SCR/ ADBLUE

Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a uczestnictwo w nich możliwe jest jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu. Można go dokonać przez wysyłanie maila na adres: [email protected], kontakt telefoniczny z nr. 32 364 18 80 lub wypełnienie formularza na www.texapoland.pl/szkolenia/texaedu.Barbara Masłowska
Dyrektor zarządzający, Texa Poland

Tagi

Szkolenia  Texa 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2