strona główna Biznes Liqui Moly Pro Line Serwis
2020-04-29, ostatnia aktualizacja 2020-04-29 09:07

Liqui Moly Pro Line Serwis

Fot. Liqui Moly

Fot. Liqui Moly

150 warsztatów zrzeszonych w sieci Liqui Moly Pro Line Serwis stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie kierowców, którzy coraz częściej szukają dobrych serwisów, gdzie bez obaw mogą oddać samochód do naprawy i skorzystać z dodatkowych usług.

Znamy warsztaty, z którymi współpracujemy. Wiemy, że są rzetelnymi kontrahentami i zatrudniają dobrych specjalistów. Stosują nasze oleje i korzystają z pozostałych produktów i usług, które dzięki nim możemy zaoferować.

Zakres usług

Warsztaty zrzeszone w sieci świadczą następujące usługi: wymianę oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie wtryskiwaczy, układu dolotowego, filtrów DPF i katalizatorów, dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów oraz naprawę pękniętych szyb.

Korzyści z członkostwa

Zapewniamy program motywacyjny, szkolenia oraz popularyzujemy wiedzę z zakresu technologii i nowych usług. Oprócz tego oferujemy wsparcie marketingowe (reklamy i kampanie całej sieci oraz poszczególnych warsztatów).

Sieć Liqui Moly Pro Line Serwis obejmuje 150 warsztatów na terenie całego kraju

Zrzeszone w sieci Liqui Moly Pro Line Serwis warsztaty można znaleźć na stronie www.liqui-moly.pl/nasze-warsztaty. Tam też znajdują się informacje o zakresie usług, jakie oferują, oraz wskazówki ułatwiające dojazd. Prosta wyszukiwarka umożliwia za pomocą mapy bądź przez wpisanie nazwy miejscowości znalezienie najbliższego serwisu, który dane naprawy wykonuje. Można też wybrać konkretną usługę, a wyświetli się lista oferujących ją warsztatów.

Warsztaty są w pełni niezależne i mogą korzystać z naszych umów olejowych. Komunikacja wewnątrz sieci odbywa się mailowo i w ramach zamkniętych grup mediów społecznościowych.

Plany rozwoju

W roku 2020 koncentrujemy się na wsparciu warsztatów już zrzeszonych i planujemy otworzyć 50 kolejnych. W lutym uruchomimy specjalny program motywacyjny. W najbliższym czasie zamierzamy mocniej promować poszczególne warsztaty w lokalnych mediach b2c. Będziemy nagrywać filmy prezentujące poszczególne warsztaty i zamieszcać je na naszej stronie internetowej, na profilu FB i YT. Planujemy również opisywać je w prasie. Oprócz tego wprowadzimy nowe narzędzia ułatwiające oferowanie usług powiązanych z naszymi produktami.

Warunki przystąpienia do sieci

Klient, który chce przystąpić do naszej sieci, przede wszystkim musi być dobrym fachowcem, a warsztat powiniem mieć recepcję i przynajmniej dwa stanowiska robocze. Ponadto premiujemy te, które korzystają już z produktów Liqui Moly. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Dane handlowców znajdują się na stronie www.liqui-moly.pl.

Liqui Moly Pro Line Serwis

ul. Janka Muzykanta 60, 02-188 Warszawa

tel. 22 331 03 08, faks 22 331 03 09

www.liqui-moly.pl

Koordynator:

Piotr Mering

tel. 604 60 87 73

piotr.mering@liqui-moly.plPiotr Mering
Marketing manager Liqui Moly


 

Wasi dostawcy

Polecane