2020-05-13, ostatnia aktualizacja 2020-05-13 06:35

MaXserwis

Fot. Auto Partner

Fot. Auto Partner

Jest to jedna z najmłodszych inicjatyw tego typu na polskim rynku, ale dziś dzięki dynamicznemu rozwojowi do sieci należy już ponad 250 uczestników, współpracujących w ramach umowy partnerskiej.

Start

Pierwsze warsztaty pod szyldem MaXserwis pojawiły się w 2013 roku. Większość serwisów należących do sieci specjalizuje się w szeroko pojętych naprawach mechanicznych, choć nie brakuje też warsztatów oferujących naprawy blacharsko-lakiernicze.

Profil działalności

Podmiotem zrzeszającym jest Auto Partner SA. Warsztaty przystępujące do sieci otrzymują „w pakiecie” niezawodną logistykę dostaw towaru, nawet do 5 razy dziennie, realizowaną przez sieć 90 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju, w tym dwa doskonale zaopatrzone centra logistyczno-dystrybucyjne.

Cyklicznie odbywające się spotkania członków sieci warsztatowej MaXserwis ułatwiają swobodną wymianę poglądów i opinii

Warsztaty z logo MaXserwis oferują swoim klientom przede wszystkim kompleksowe usługi z zakresu napraw mechanicznych, począwszy od przeglądów z wymianą oleju, napraw układu zawieszenia i układu hamulcowego czy sezonowej wymiany ogumienia, poprzez serwis klimatyzacji, diagnostykę, naprawy układów elektrycznych i elektronicznych, a skończywszy na wymianach i naprawach głównych jednostek napędowych. Wybrane serwisy realizują także usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych lub wyspecjalizowały się w naprawach pojazdów konkretnej marki czy grupy.

Korzyści dla warsztatu:

 • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z szerokiej oferty części zamiennych dostępnych w magazynach Auto Partner SA;
 • spójna kolorystycznie wizualizacja sieci, dostosowana indywidualnie do potrzeb każdego z uczestników sieci;
 • pakiety świadczeń o powtarzalnym charakterze, dostosowane do potrzeb i wymagań warsztatu samochodowego, w tym dostęp do danych regulacyjnych i naprawczych za pośrednictwem licencjonowanego oprogramowania;
 • uczestnictwo w programie lojalnościowym sieci i akcjach promocyjnych z atrakcyjnymi nagrodami;
 • infolinia techniczna;
 • aplikacja mobilna wraz z elektroniczną książką serwisową;
 • dostęp do szkoleń technicznych prowadzonych w warunkach warsztatowych (dla członków sieci nieodpłatnie lub po cenach preferencyjnych);
 • wsparcie w postaci lokalnych akcji promujących warsztat;
 • bezpłatna pomoc prawna realizowana przez profesjonalną kancelarię;
 • zamknięte forum internetowe służące wymianie wiedzy i doświadczeń serwisowych.

 Zobowiązania warsztatu:

 • współpraca handlowa z Auto Partner SA zgodnie z warunkami umowy partnerskiej MaXserwis;
 • spełnianie wymagań określonych w standardach sieci;
 • dbałość o wizerunek własny oraz marki MaXserwis;
 • dysponowanie wyposażeniem serwisu zgodnym z warunkami umowy;
 • posiadanie ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności.

Zarządzanie

Całą siecią zarządza centralne biuro MaXserwis. Nawiązanie współpracy następuje na postawie umowy partnerskiej, w ramach której ogranizator udostępnia zainteresowanym warsztatom stosowne materiały.

Warsztaty należące do sieci MaXserwis znajdują się na terenie całego kraju

Komunikacja wewnątrz sieci wykorzystuje szeroką gamę współczesnych technik, m.in. mailing, SMS, media społecznościowe, stronę internetową (www.maxserwis.com.pl) i zamknięte forum internetowe, a także bezpośrednie spotkania z kadrą handlową Auto Partner czy pracownikami biura sieci MaXserwis oraz ogólnopolskie spotkania dla właścicieli zrzeszonych warsztatów.

Przyszłość

 Plany na rozwój to przede wszystkim ciągły rozwój sieci, mający na celu jak najlepsze pokrycie serwisami mapy kraju, z uwzględnieniem rejonizacji. Ta strategia pozwoli na podejmowanie w bliskiej i bardziej odległej przyszłości inicjatyw mających na celu jak najlepsze wsparcie dla uczestników sieci i dalszy rozwój marki MaXserwis.

Auto Partner SA

ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń

tel. 32 325 15 00

www.maxserwis.com.pl

www.facebook.com/maxserwissiecwarsztatow

Manager sieci MaXserwis:

Aleksander Ochęduszko

tel. 605 231 421

aleksander.ocheduszko@autopartner.comAleksander Ochęduszko
Manager sieci MaXserwis Auto Partner

Tagi

MaXserwis Wasi dostawcy

Podobne

Polecane