strona główna Wydarzenia Konferencja MaXserwis 2022
2022-04-20, ostatnia aktualizacja 2022-04-20 14:05

Konferencja MaXserwis 2022

Prezentacje dostawców cieszyły się zainteresowaniem

Fot. Auto Partner

Prezentacje dostawców cieszyły się zainteresowaniem

W dniach 9-10 kwietnia w Wiśle odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten rok konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium Motul. Po rocznej przerwie zaproszeni uczestnicy z rejonu Polski południowej stawili się niemal w komplecie w pięknym górskim hotelu Crystal Mountain. Pomimo tego, że zimowa aura spowiła Wisłę, doskonałe nastroje towarzyszyły gościom od samego początku do późnych godzin wieczornych.

Całość wydarzenia poprowadził znany i szczególnie ulubiony przez klientów Auto Partner konferansjer – Irek Bieleninik. Przygotowane targi dostawców cieszyły się zainteresowaniem. Możliwość rzeczywistej rozmowy z wystawcami, zapoznanie się z ofertą, zobaczenie, a wręcz dotknięcie nowości produktowych miało wielką wartość, szczególnie teraz, po czasie pandemii i zamknięcia.

Kolejnym punktem były prelekcje. Całość paneli rozpoczęły wystąpienia Piotra Janty – wiceprezesa Auto Parter SA i dyrektora sprzedaży oraz Aleksandra Ochęduszko – menadżera sieci MaXserwis, w trakcie których przedstawili szanse i zagrożenia bieżącego rynku aftermarket w odniesienie do aktualnej sytuacji gospodarczo-politycznej, a także podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatowych. Zaprezentowali plany rozwojowe na bieżący rok, a także wspólnie z właścicielami sieci dyskutowali i głosowali w panelu dyskusyjnym. Następnym punktem były panele dostawców tytularnych, w trakcie których przedstawiciele marek MaXgear, Meyle oraz ZF zaprezentowali ofertę, nowości produktowe i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych.

Osoby towarzyszące, by mogły odetchnąć chociaż na moment od zagadnień motoryzacyjnych, zostały zaproszone na pokaz magii i iluzji, który poprowadził Maciej Król – wielkich emocji i zaskoczeń nie brakowało. Zamykającym elementem prelekcji było wystąpienie Szymona Kudły – znanego ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo interaktywny wykład pokazał możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.
Po ciekawych wykładach nastąpiła chwila przerwy, by później wspólnie spotkać się na Wieczornej Gali, rozsmakować w lokalnej kuchni i dobrze bawić się z niebywałym aktorem Andrzejem Grabowskim, który rozśmieszał do łez, a później w rytmach znakomitej muzyki potańczyć czy porozmawiać – po prostu pobyć z sobą.

Druga konferencji sieci odbędzie się w Folwarku Łochów w dniach 24-25 września br.

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Quaro, Meyle, Rooks, ZF.
Partnerzy Główni: Febi, Bilstein, NRF, Motul, Dayco, Schaeffler, Tedgum, Oetiker, Xton, Teng Tools, Hella, FCAR. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023