strona główna Nowości rynkowe Lampy UV-C Sterilion
2020-05-25, ostatnia aktualizacja 2020-05-25 09:39

Lampy UV-C Sterilion

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

Inter Cars oferuje ozonatory i lampy ultrafioletowe przeznaczone do dezynfekcji powierzchni.

Lampy UV-C Sterilion są jednymi z najskuteczniejszych urządzeń mogących usunąć z powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Są również w stanie zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

Ponieważ działanie światła UV silnie oddziałuje na skórę i oczy człowieka, podczas dezynfekcji należy zachować szczególnie środki ostrożności i unikać kontaktu ze strumieniem świetlnym. Lampa o mocy 36 W dezynfekuje przestrzeń ok. 15 m2, o mocy 72 W – 25 m2, a 108W aż 35 m2.

Opisywane lampy można wykorzystywać nie tylko w warsztatach samochodowych, ale także w placówkach służby zdrowia, sklepach, środkach komunikacji miejskiej i prywatnej, na stacjach benzynowych, w firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej i edukacji.

Wszystkie trzy modele dostępne są w ofercie Inter Cars pod indeksami:

  • UV-C Sterilion 36 W – indeks LENA 243943;
  • UV-C Sterilion 72 W – indeks LENA 243905;
  • UV-C Sterilion 108 W – indeks LENA 243967.

Oferta Inter Cars powiększy się niebawem także o ozonatory  Profitool oraz produkowane rzez firmę Texa modele AIR2 SAN i SITE SAN. Pierwsze urzdzenie dzięki pilotowi zdalnego sterowania lub aplikacji aktywowane jest przez operatora znajdującego się na zewnątrz pojazdu. Produkt wyposażony jest w czujniki ozonu, temperatury i wilgotności, co umożliwia mu w pełni automatyczne dostosowanie optymalnego stężenia ozonu.

Z kolei SITE SAN to system do odkażania warsztatów i miejsc pracy, charakteryzujący się dużą użytkową mocą nebulizacji (wytwarzania mgiełki preparatu dezynfekującego), skuteczny także w przypadku stosowania w pomieszczeniach o dużej kubaturze. Zestaw zawiera środek dezynfekujący w postaci płynnego roztworu LIQUI SAN oraz maskę ochronną z wymiennymi filtrami.

Obecnie ofeerowany jest też tester stężenia ozonu OCT-3, kttóry pozwala sprawdzić czy stężenie gazu po ozonowaniu nie przekracza dopuszczalnych norm.

Tagi

Ozonator  lampa UV Wasi dostawcy

Podobne

Polecane