strona główna Biznes Fabryka Nissana rozpoczyna pracę
2020-06-09, ostatnia aktualizacja 2020-06-09 10:41

Fabryka Nissana rozpoczyna pracę

Po prawie trzech miesiącach przerwy zakład Nissana w Sunderland (Wielka Brytania) wznowił produkcję pojazdów, a pierwszym samochodem, który zjechał z linii produkcyjnej, był nowy Nissan Juke.

Dla zapewnienia bezpiecznego powrotu pracowników na terenie fabryki przeprowadzono prace przygotowawcze. Każda czynność, która jest przeprowadzana w którymkolwiek miejscu zakładu, została poddana ocenie ryzyka, aby upewnić się, że jest ona bezpieczna, a ponad 5 000 procesów zostało zweryfikowanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa przez cały czas ich trwania.

Zwiększone środki bezpieczeństwa obejmują nowe sposoby oddzielania operatorów, takie jak ekrany, bariery i przegrody, a także systemy ruchu jednokierunkowego w całym obiekcie.

Przeprojektowano strefy wypoczynku i zmieniono czas przerw w pracy, aby zapewnić pracownikom możliwość zachowania dystansu społecznego i zniwelować ich punkty kontaktowe. Cały personel zostanie wyposażony w środki ochrony indywidualnej.

W całej sieci dealerów wprowadzono nowe środki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zgodnie z zaleceniami rządowymi. Dzięki ich zastosowaniu Nissan otworzył ponad 95% swojej sieci sprzedaży w całej Europie  (w tym w Polsce).

Tagi

Nissan Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023