strona główna Aktualności Cromax pomaga zwiększyć wydajność
2020-06-22, ostatnia aktualizacja 2020-06-22 11:59

Cromax pomaga zwiększyć wydajność

Fot. Cromax

Fot. Cromax

Marka Cromax oferuje produkty zwiększające wydajność pracy warsztatu.

W 2019 roku marka Cromax przedstawiła ChromaConnect, cyfrowe narzędzie kolorystyczne działające w chmurze. Wszystkie zadania (od dobierania do mieszania koloru) można wykonać bez korzystania z komputera stacjonarnego. Lakiernicy mają dostęp do takich funkcji, jak pomiary spektrofotometru, karty zleceń i receptury kolorów z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Energia elektryczna to istotna pozycja w wydatkach każdego warsztatu. Produkty marki Cromax, np. z serii Ultra Performance Energy System, pozwalają znacznie obniżyć rachunki za prąd. Nowe podkłady Ultra Performance Non-Sanding Surfacer NS2081, NS2084 i NS2087 oraz nowy lakier bezbarwny CC6750 Ultra Performance Energy System Clear to niektóre z produktów pomagających obniżyć koszty.

Lakiernicy wciąż mogą liczyć na wsparcie marki Cromax. W serwisie YouTube dostępne są nagrania z serii „Let’s get to work”, w których eksperci prezentują prawidłowe metody stosowania produktów lakierniczych podczas typowych renowacji. Nagrania są dosttępne pod adresem www.youtube.com/cromaxofficial.

Tagi

Cromax 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2