strona główna Aktualności Bosch udostępnia platformę akumulatorów
2020-07-23, ostatnia aktualizacja 2020-07-23 12:24

Bosch udostępnia platformę akumulatorów

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Bosch Power Tools udostępnia platformę akumulatorów 18 V innym markom profesjonalnym.

Użytkownicy będą potrzebować tylko jednego akumulatora i jednej ładowarki, aby pracować wszystkimi narzędziami – oszczędza to czas, miejsce i pieniądze. Udostępnienie systemu profesjonalnego 18 V (Professional 18V System) to wstęp do globalnego partnerstwa z udziałem silnych marek specjalistycznych. Wspólnym celem jest zaoferowanie użytkownikom systemu 18 V dla wielu marek i w wielu krajach.

System profesjonalny 18 V w tej chwili obejmuje ponad 180 narzędzi akumulatorowych, takich jak lampy, pistolety do uszczelniania, bezprzewodowe narzędzia hydrauliczne do cięcia oraz systemy malowania natryskowego.  Bosch rozszerzy swój segment akumulatorowy o 100 narzędzi do roku 2022.

Bosch zawarł partnerstwo z firmami Brennenstuhl, Sulzer, Klauke, Ledlenser, Lena Lighting, Sonlux i Wagner. Kolejni producenci wkrótce dołączą do tej inicjatywy.

Użytkownicy na całym świecie korzystają z ponad 60 milionów akumulatorów litowo-jonowych 18 V Boscha. Wspólnie ze swoimi partnerami firma Bosch wspiera popularyzację narzędzi akumulatorowych na budowach.Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023