strona główna Nowości rynkowe Nowości firmy Bosch
2020-09-15, ostatnia aktualizacja 2020-09-15 14:34

Nowości firmy Bosch

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Ze względu na odwołanie targów Automechanika część tegorocznych premier Boscha jest prezentowana online.

Bosch ESI[tronic] 2.0

Oprogramowanie Boscha pozwala nadal prowadzić diagnostykę i serwisowanie pojazdów marki Mercedes-Benz i grupy FCA z interfejsem o chronionym dostępie jest nadal możliwa dzięki ESI[tronic].

Moduł informacyjny EBR w narzędziu ESI[tronic] 2.0 ułatwia dokonywanie napraw dzięki dostępowi online do ponad miliona opisów rzeczywistych przypadków usterek w różnych modelach pojazdów.

Testery diagnostyczne ECU KTS 250 obsługują teraz funkcję wysyłania wiadomości e-mailowych. Pozwala to przekazać protokoły utworzone podczas badania pojazdu na komputer stacjonarny lub bezpośrednio do klienta. Do jednej wiadomości e-mail można dołączyć kilka raportów.

Czujniki

Pięć czujników spalin pomaga w przestrzeganiu limitów emisji. Bosch oferuje:

  • czujniki tlenku azotu (24 modele);
  • czujniki temperatury spalin (około 90 numerów katalogowych);
  • czujniki cząstek stałych;
  • czujniki różnicy ciśnienia (ponad 40 modeli);
  • sondy lambda (czujniki tlenu).

Denoxtronic

Bosch dostarcza też system oczyszczania spalin Denoxtronic, często stosowany w pojazdach z silnikiem Diesla. Wtryskuje on wodny roztwór mocznika (AdBlue) do układu wylotowego. W połączeniu z katalizatorem SCR umożliwia to zamianę szkodliwych tlenków azotu (NOx) w wodę i azot.

Wycieraczki Aerotwin

Wycieraczki Boscha z serii Aerotwin mają zmodyfikowany profil gumowego pióra. Dzięki wprowadzeniu dodateku Active Carbon black do mieszanki gumy pióra udało się poprawić krawędź wycieraczki przedniej szyby. Dzięki temu profil pióra typu long life jest znacznie bardziej odporny na wpływy środowiskowe (promieniowanie UV i ozon)oraz na ścieranie. W efekcie wycieraczka Aerotwin osiąga długo utrzymujące się efekty wycierania pozbawione smug.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2