2020-09-29, ostatnia aktualizacja 2020-09-29 13:57

Klocki HybriX

Fot. Metelli

Fot. Metelli

Grupa Metelli oferuje klocki hamulcowe z mieszanki, która prawie nie zawiera miedzi ani innych szkodliwych dla środowiska materiałów.

Klocki HybriX nadają się do montowania w pojazdach tradycyjnych, hybrydowych i elektrycznych. Asortyment obejmuje ponad 1600 referencji sprzedawanych pod markami Metelli, Cifam, TrustinG i Fri.Tech. Opisywane klocki można używać w 95% samochodów europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Nazwa HybriX pochodzi od technologii hybrydowej. W klockach zastosowano ponad 30 materiałów, w tym mieszanki organicznej i ceramicznej. Zawartość miedzi nie przekracza 0,5%. Wskazuje na to symbol trzech listków (wydany przez NSF International).

Niektóre ulepszenia techniczne, w szczególności warstwa spodnia, zapewniają wydajność bez hałaśliwego hamowania i gwarantując optymalne użytkowanie. Zmiana dotyczy także elementu antywibracyjnego montowanego bezpośrednio na podkładce. Także w metalowych wspornikach dokonano znacznych ulepszeń, które zapewniają mocniejsze przyleganie materiału do samego wspornika.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane