strona główna Nowości rynkowe Lampa LEDinspect Heli 1000
2020-11-24, ostatnia aktualizacja 2020-11-24 13:55

Lampa LEDinspect Heli 1000

Fot. OSRAM

Fot. OSRAM

Firma OSRAM oferuje nową uniwersalną lampę warsztatową.

Model LEDinspect Heli 1000 nadaje się zarówno do stosowania jako oświetlenie ogólne, jak i do czynności wykonywanych w komorze silnika lub podwoziu pojazdów. Dołączony statyw, osiągający maksymalną wysokość 1,75 m, na którym można umieścić lampę, umożliwia wygodną pracę przy podnośniku i precyzyjne skierowanie światła tam, gdzie będzie ono najbardziej potrzebne. LEDinspect Heli 1000 ma również wbudowany haczyk, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości montażu podczas prac wymagających użycia obu rąk.

Zaletą nowej lampy jest jej wielokierunkowa, regulowana głowica. Górna część, składająca się z trzech ruchomych elementów przypominających śmigła helikoptera, umożliwia precyzyjne skierowanie światła tam, gdzie jest ono potrzebne (od szerokiego kąta, jako oświetlenie ogólne w warsztacie czy garażu, po precyzyjne doświetlenie poszczególnych elementów w podwoziu albo w silniku).

Dzięki możliwości regulowania natężenia oświetlenia możemy zapewnić sobie zarówno bardzo jasne światło, jak i nieco słabsze. Przy mocy 10 W lampa zapewnia strumień świetlny 1000 lumenów lub o połowę niższy w trybie ekonomicznym, który pozwala na działanie nawet do 10 godzin. W oprawie umieszczono 57 diod o chłodnobiałej barwie światła (6000 K). Wytrzymała i odporna obudowa o klasie ochrony IP44/IK06 zabezpiecza przed wnikaniem do lampy cząstek o średnicy większej od 1 mm, a także przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków i silnym naciskiem. Ładowanie przez port micro USB trwa do 8 godzin.

Tagi

Oświetlenie  Osram Wasi dostawcy

Podobne

Polecane