strona główna Wyposażenie mega macs ONE dla systemu Android
2020-12-10, ostatnia aktualizacja 2020-12-10 06:00

mega macs ONE dla systemu Android

Fot. Hella

Fot. Hella

Urządzenia z system operacyjnym Android rozwijają się dynamicznie, a obszar ich zastosowań stale rośnie. Dlatego też Hella Gutmann Solutions uzupełnia swoją ofertę o aplikację mega macs ONE, która sprawia, że tablet lub smartfon stają się wielofunkcyjnym narzędziem warsztatowym.

mega macs ONE jest odpowiednikiem bardzo popularnej w warsztatach wersji mega macs PC. W przeciwieństwie do aplikacji dla Windows rozwiązanie na system Android jest zdecydowanie prostsze w konfiguracji, a zapewnia te same możliwości diagnostyczne. mega macs ONE umożliwia odczyt kodów usterek, parametrów, testy podzespołów, kasowanie inspekcji oraz wszelkie regulacje i kodowania w takim samym zakresie, jak pozostałe testery.

Aplikację można zainstalować zarówno na tablecie, jak i na smartfonie. Zapewnia ona szybką i jednoznaczną identyfikację pojazdu dzięki numerowi VIN i graficznemu wskazaniu złącza diagnostycznego. Umożliwia odczyt/kasowanie kodów błędów w samochodach ponad 40 marek i 48 000 modeli oraz wyświetla dotyczące ich informacje. Pozwala na przesyłanie wyników diagnostycznych w formacie PDF za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku mega macs ONE nową funkcję stanowi alarm informujący o przerwaniu połączenia z modułem VCI. Wyświetlany jest on w aplikacji komunikatem słownym i sygnalizowany dźwiękowo, gdy w trakcie diagnozy urządzenie (tablet lub smartfon) straci połączenie z modułem VCI. Funkcja ta zapobiega omyłkowemu pozostawieniu modułu VCI w pojeździe.

Inaczej też wygląda odczyt parametrów rzeczywistych, który w wersji ONE pozwala na podgląd w danym systemie wszystkich parametrów jednocześnie, zarówno w układzie pionowym i poziomym. Jak w większości aplikacji w systemie Android istnieje również możliwość blokady obrotu ekranu przy obrocie urządzenia.

Urządzenie pracuje w tzw. „chmurze”, dlatego dane diagnostyczne można zapisać w historii i odczytywać na innym urządzeniu. W tym celu wystarczy połączyć je ze swoim modułem. Wszystkie zapisane informacje dostępne są błyskawicznie i nie wymagają żadnych dodatkowych czynności ze strony użytkownika.

Klient, który rozważa zakup nowego urządzenia, może je zamówić u wybranego dystrybutora mega macs ONE. Ze sklepu Google pobierze aplikację o tej samej nazwie mega macs ONE i połączy urządzenie z modułem. Szybkość działania aplikacji, prosta instalacja i łatwość obsługi – to znaczące zalety, które mogą być decydujące przy wyborze urządzenia diagnostycznego.

Szeroki wybór dostępnych na rynku tabletów lub smartfonów z Androidem może spowodować duże zainteresowanie mega macsem ONE.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane