strona główna Aktualności Narzędzia marki Standox
2020-12-09, ostatnia aktualizacja 2020-12-09 14:09

Narzędzia marki Standox

Fot. Standox

Fot. Standox

Warsztaty mają już do dyspozycji pierwsze narzędzia pozwalające dostosować się do pracy w okresie pandemii.

W takiej sytuacji sprawdzają się bezprzewodowe urządzenia do pomiaru koloru – na przykład spektrofotometr Genius iQ, oraz aplikacja Standowin iQ marki Standox. Narzędzia umożliwiają swobodny pomiar koloru nadwozia pojazdu, a następnie dobór receptury z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. W efekcie lakiernicy nie muszą wchodzić do mieszalni. Pozwala to zachować dystans społeczny podczas doboru koloru.

Zmiany codziennej pracy lakierników wymagają opracowania nowych procedur i procesów. Produkty schnące w temperaturze pokojowej i niewymagające wymuszonego suszenia można pozostawić do utwardzenia poza kabiną lakierniczą. Do tego nadaje się system Xtreme, który pozwala wykonywać naprawy przy niskim zużyciu energii i krótkim czasie schnięcia.

Zespół ekspertów marki Standox jest do dyspozycji podczas rozwiązywania problemów z recepturami barwnymi. Można również obejrzeć filmy instruktażowe z serii Standovision dostępne w serwisie YouTube (www.youtube.com/standoxonline) oraz na stronie www.standox.pl.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane