strona główna Nowości rynkowe Turbosprężarki marki Evoron
2021-02-12, ostatnia aktualizacja 2021-02-12 06:00

Turbosprężarki marki Evoron

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

Evoron to marka własna Inter Cars, znajdująca się w ofercie już trzeci rok. Obejmuje ona sprawdzone komponenty do naprawy i regeneracji turbin, a także kompletne, gotowe do montażu fabrycznie nowe turbosprężarki – testowane, wyważane, kalibrowane i objęte 24-miesięczną gwarancją.

W ofercie dostępne są: zespoły środkowe CHRA (cartridge-core assy), kierownice spalin (zmienna geometria), siłowniki i nastawniki, korpusy żeliwne (obudowy turbiny), zestawy montażowe i przewody olejowe.

Najmocniejszy punkt stanowią gotowe do montażu turbosprężarki marki Evoron, których jakość wykonania porównywalna jest z oryginałem, a cena zdecydowanie niższa od produktów OE.

W efekcie prace serwisowe przy turbosprężarce pojazdu nie muszą być jak dotychczas zarezerwowane wyłącznie dla specjalistycznych zakładów, ale stają się dostępne w zasadzie dla każdego warsztatu samochodowego. Kompletny produkt nie wymaga dodatkowych prac związanych z kalibracją czy innymi czynnościami regulacyjnymi. Czas obalić mit „kosztownej naprawy”. Turbinę Evoron, która po wyjęciu z pudełka jest gotowa do montażu, można nabyć w cenie zbliżonej do naprawy u „turbiniarza”. A jakość jest porównywalna z częściami OE. Turbosprężarki powstają z tych samych komponentów i na tych samych liniach produkcyjnych, co produkty uznanych firm stosowane na pierwszy montaż. Rygorystyczny proces testów i wdrożenia każdej referencji do sprzedaży w całej linii produktowej jest dość czasochłonny, ale zapewnia 100% kontroli jakości.

Ostatni etap produkcji wykonywany jest w Polsce przy współpracy z wyspecjalizowaną firmą. Każdy egzemplarz przechodzi testy, jest wyważany dynamicznie na wysokoobrotowej wyważarce, a następnie kalibrowany zgodnie z parametrami odpowiednika OE. Taki sposób prowadzenia marki i zarządzania produktem pozwala uzyskać jego unikalność i szybko osiągnąć dobrą opinię klientów. Kompletne, gotowe do montażu turbosprężarki są realną alternatywą do czasochłonnych napraw lub produktów OE, których koszt często dorównuje wartości pojazdu.

Ważną część asortymentu stanowią elementy niezbędne do napraw regeneracyjnych i ten obszar jest nadal rozwijany. Wśród klientów Inter Carsu znajdują się warsztaty samodzielnie naprawiające turbosprężarki przy użyciu gotowych do montażu tzw. zespołów środkowych CHRA. Współpraca ta przynosi efekty. O ile trzy lata temu oferta obejmowała trzy rodzaje produktów: zespoły środkowe CHRA (rdzenie), siłowniki pneumatyczne (zawory) oraz kierownice spalin, to teraz jest to już osiem linii produktowych. Należą do nich zestawy montażowe, przewody olejowe, nastawniki elektroniczne (REA), korpusy żeliwne i kompletne turbo sprężarki z ofertą ponad pięciuset unikalnych referencji.

Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty Evoron, powinni zapoznać się z ciągle aktualizowanym katalogiem online. Mogą również skorzystać z pomocy sprzedawców w filiach Inter Cars. Zapraszamy także na naszą stronę: www.evoron.eu. Chętnie odpowiemy na pytania i sugestie dotyczące rozwoju marki i dostępnego asortymentu, które należy adresować na: mturski@intercars.eu.Marcin Turski
Brand Manager Działu Turbodoładowania Inter CarsWasi dostawcy

Podobne

Polecane