strona główna Aktualności Wirtualna konferencja Q Service Castrol
2021-03-10, ostatnia aktualizacja 2021-03-10 11:26

Wirtualna konferencja Q Service Castrol

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

Sieć Q Service Castrol zorganizowała w ostatni weekend lutego coroczne spotkanie z warsztatami należącymi do jej struktur.

W tym roku odbyło się w ono nietypowej formule – całość miała charakter studia telewizyjnego, które było transmitowane za pośrednictwem Internetu.

W ciągu 90 minut serwisy zrzeszone w sieci mogły dowiedzieć się o planach Q Service Castrol, zrealizowanymi celami, a także o nowym partnerze, który wkrótce zostanie ogłoszony szerszemu gronu.

W spotkaniu wzięli udział zarówno przedstawiciele firm Inter Cars i Castrol, jak i partnerów: Continetala, ATE, ZF Aftermarket i Varty.

– Tworząc naszą sieć od początku zakładaliśmy, że będziemy współpracować z serwisami w sposób partnerski i transparentny. Z tego powodu zależało nam na tym, aby podsumować cały 2020 roku i przedstawić nasze plany rozwoju projektu na kolejne miesiące.  Zorganizowaliśmy profesjonalne studio i w ciągu 90 minut skrupulatnie przeszliśmy punkt po punkcie, omawiając każdy detal funkcjonowania sieci. Całość w naszej ocenie wyszła bardzo profesjonalnie, co zdają się potwierdzać opinie klientów – mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars, odpowiedzialna za rozwój projektu. 

– Pomimo niezwykłych warunków wspólnie udało się nam zrealizować wiele akcji i powiększyć zespól Q Service Castrol o 160 warsztatów. Dlatego szukaliśmy sposobu na kontakt ze wszystkimi oraz wyróżnienie najlepszych serwisów. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna oferta wpłynie pozytywnie na współpracę z dotychczasowymi warsztatami oraz zachęci kolejne firmy do przyłączenia się do naszej sieci.  – powiedział Tarek Hamed, Marketing Manager Castrol w Europie Centralnej i Wschodniej. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2