strona główna Aktualności Lotos Oil dołącza do Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego
2021-03-29, ostatnia aktualizacja 2021-03-29 15:41

Lotos Oil dołącza do Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

Fot. Lotos

Fot. Lotos

Zajmująca się produkcją i dystrybucją środków smarnych spółka Lotos Oil dołączyła do Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM). To największa organizacja reprezentująca drugą co do wielkości obrotów branżę w polskiej gospodarce – motoryzację.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego istnieje od 29 lat. Obecnie zrzesza 57 firm –  najważniejszych przedstawicieli branży. Organizacja ma wpływ na konkretne działania legislacyjne podejmowane w Polsce oraz reprezentuje branżę na poziomie kluczowych organów Unii Europejskiej. Przedstawiciele PZPM mają dostęp do wszechstronnych analiz rynkowych i danych statystycznych. Spółka Lotos Oil jest obecnie jedynym jej członkiem, będącym producentem środków smarnych. Udział w pracach PZPM to dla gdańskiej spółki nowe możliwości biznesowe i kooperacyjne, łatwiejsza komunikacja pomiędzy zrzeszonymi firmami i współpraca przy realizacji ważnych dla branży przedsięwzięć legislacyjnych i regulacyjnych.

W czasach pandemii współpraca firm z sektora nabiera jeszcze większego znaczenia, mając realny wpływ na utrzymanie płynność branży, możliwości funkcjonowania sieci sprzedaży i serwisowych.

 

Tagi

Lotos  PZPM 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2