strona główna Aktualności Promocja firmy Kärcher
2021-05-10, ostatnia aktualizacja 2021-05-10 12:53

Promocja firmy Kärcher

Fot. Kärcher

Fot. Kärcher

Do końca czerwca Kärcher oferuje urządzenia czyszczące po obniżonych cenach.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärchera wyposażone są w pistolety Easy Force, w których spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu. Wpłynęło na zwiększenie wygody w operowaniu pistoletem ciśnieniowym. Do tej pory spust należało naciskać palcami, co szybko powodowało zmęczenie. Teraz wystarczy posłużyć się nasadą dłoni, co okazuje się zdecydowanie wygodniejsze. Lanca, pistolet i spust zostały tak zaprojektowane, aby prowadzić je liniowo do ramienia. Tym samym siła potrzebna do kontrolowania lancy zostaje przeniesiona ze słabszych i łatwo męczących się mięśni dłoni na znacznie silniejsze i bardziej wytrzymałe wyższe partie mięśniowe ramion.

W ramach promocji oferowanych jest kilka urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody (HD).

W linii HD kompakt, której przedstawicielem jest HD 5/15 C, główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz masy urządzenia. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności sprzętu. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami.

Modele HDS to urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody. HDS 8/18-4 M może pracować w trybie pary. Skutecznie usuwa wówczas z powierzchni wszelkie patogeny, w tym koronawirusa.

W ofercie promocyjnej znajduje się odkurzacz NT 40/1 Tact Ap L. Jego Płaski filtr falisty umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki czemu wymiana następuje bez kontaktu z zabrudzeniami. Odkurzacz wyposażony jest w nowe, ergonomiczne akcesoria: kolanko ssawkę, wąż i rury. Zbiornik ma pojemność 40 l.

Kolejnym produktem w promocji jest szorowarka BR 40/10 C Adv przeznaczona do czyszczenia posadzek. Ma ona dwie listwy ssące, dzięki czemu skutecznie odsysa wodę zarówno podczas pracy do przodu, jak i do tyłu. Regulowana siła nacisku szczotek na podłoże zapewnia skuteczną pracę na różnych posadzkach bez ryzyka uszkodzenia ich. Dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki walcowe mogą usunąć nawet bardzo uporczywe zabrudzenia.

Tagi

Kärcher  Promocja Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023