strona główna Aktualności Promocja marki Textar
2021-08-11, ostatnia aktualizacja 2021-08-11 15:06

Promocja marki Textar

TMD Friction rozpoczyna nową promocję. Laureaci akcji otrzymają zaproszenia na kolejną edycję szkoleń „Textar Brake Clinic”.

Nagrody przypadną serwisom, które w okresie promocyjnym odnotują najwyższy poziom zakupów produktów marki Textar lub najwyższy wzrost zakupów w porównaniu z ubiegłym rokiem. Do zdobycia jest 30 zaproszeń na imprezę zaplanowaną na 8 października 2021 r. na torze Driveland w podwarszawskim Słabomierzu.

Goście będą mieli okazję zapoznać się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego, poznać wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego oraz wziąć udział w zadaniach z zakresu serwisu układu hamulcowego. Poza tym opracują własną mieszankę cierną i wypróbują ją w systemie wirtualnej rzeczywistości Textara.

Uczestników czekają również aktywności na torze. Pod okiem profesjonalistów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara będą mogli poprawić umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze, symulowanych na specjalnych płytach poślizgowych oraz na szarpaku, jak również rywalizować na torze w autach sportowych.

W promocji biorą udział dystrybutorzy produktów marki Textar: Auto Partner, Elit Polska, Motorol, Auto Euro, Hart oraz Inter Cars.

Promocja trwa do 18 września 2021 r.

Tagi

Promocja  TMD 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2