strona główna Nowości rynkowe Nowe akumulatory marki Jenox
2021-08-17, ostatnia aktualizacja 2021-08-17 13:23

Nowe akumulatory marki Jenox

Fot. Jenox Akumulatory

Fot. Jenox Akumulatory

Firma Jenox Akumulatory poszerzyła ofertę o akumulatory typu AGM.

Jest to kolejny rodzaj baterii, które chodzieski zakład wprowadził do sprzedaży w ostatnich miesiącach. Modele Jenox AGM są wykonane w technologii Absorbent Glass Matt, czyli z wykorzystaniem separatora składającego się z mikrowłókien szklanych, które absorbują i zatrzymują elektrolit. Zapewnia to szczelność i bezpieczeństwo użytkowania, nawet w przypadku uszkodzenia obudowy, gwarantując jednocześnie najlepsze parametry zasilania nowoczesnych pojazdów.

Akumulatory Jenox AGM są zalecane zwłaszcza do aut wyposażonych w zaawansowane systemy start-stop z odzyskiwaniem energii podczas hamowania, a także samochody, które wyposażone są w wiele odbiorników prądu.

Konstrukcja akumulatora Jenox AGM sprawia, że charakteryzuje się on ponad dwukrotnie wyższą żywotnością cykliczną w stosunku do konstrukcji tradycyjnych oraz zwiększoną odpornością na głębokie wyładowania w momencie zatrzymania silnika i równoległego zasilania wszystkich odbiorników elektrycznych w pojeździe. Akumulatory serii Jenox AGM wykonane zostały z zastosowaniem specjalnych dodatków węglowych do masy ujemnej, a konstrukcja kratki została zoptymalizowana. Dzięki zastosowaniu stopów ołowiowo-cynowych osiągnięto znacznie lepszą akceptację ładunku elektrycznego oraz bardzo duży zapas mocy. Wprowadzone w konstrukcji akumulatora zmiany gwarantują dużą liczbę rozruchów silnika nawet przy częstych przerwach w pracy. Kolejną ważną zaletą nowych akumulatorów jest to, że zaprojektowane zostały z myślą o możliwości dłuższego magazynowania.

Tagi

Akumulator  AGM  Jenox Wasi dostawcy

Podobne

Polecane