strona główna Nowości rynkowe Nowe opony Vredestein
2021-09-28, ostatnia aktualizacja 2021-09-28 09:40

Nowe opony Vredestein

Fot. Apollo Tyres

Fot. Apollo Tyres

Firma Apollo Tyres wprowadza do sprzedaży opony całoroczne marki Vredestein w 25 nowych rozmiarach.

Wśród nowości znajduję się modele Quatrac, Quatrac Pro i Comtrac 2 o średnicy od 15 do 22 cali.

Ogumienie Vredestein jest przeznaczone do aut kompaktowych i rodzinnych oraz pojazdów typu SUV (Quatrac, Quatrac Pro), samochodów o bardzo wysokich osiągach, a także samochodów użytkowych (Comtrac 2 All-Season+).

Opony Quatrac, dostępne w rozmiarach 15 i 16 cali, zostały zaprojektowane z myślą o pojazdach klasy średniej; zapewniają równowagę osiągów na suchych, mokrych oraz pokrytych śniegiem nawierzchniach. Są przyjazne dla środowiska dzięki niskiemu oporowi toczenia i wysokiej wytrzymałości. Nowe opony Quatrac pojawią się w ośmiu dodatkowych rozmiarach do 15-calowych obręczy.

Quatrac Pro to opony do samochodów osobowych o dużej mocy i pojazdów typu SUV. Charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni. Są już dostępne w rozmiarach od 17 do 21 cali. Obecnie pojawi się 11 dodatkowych rozmiarów, w tym po raz pierwszy do kół o średnicy 22 cali.

Opony Comtrac 2 All-Season+, zaprojektowane z myślą o lekkich samochodach użytkowych, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy z dużym obciążeniem w każdych warunkach pogodowych. Dzięki specjalnej mieszance zachowują wysoki poziom przyczepności na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni podczas jazdy na długich dystansach. Modele Comtract 2 All-Season+ są dostępne w rozmiarach od 15 do 17 cali, a jesienią pojawi się sześć dodatkowych rozmiarów.

Tagi

Opony  Apollo Tyres Wasi dostawcy

Podobne

Polecane