strona główna Nowości rynkowe Więcej opon zimowych marki Vredestein
2021-10-22, ostatnia aktualizacja 2021-10-22 15:42

Więcej opon zimowych marki Vredestein

Fot. Apollo Tyres

Fot. Apollo Tyres

Firma Apollo Tyres rozszerza asortyment opon zimowych Vredestein.

Do sprzedaży trafi ogumienie w 23 nowych rozmiarach. Nowe opony, dostępne w rozmiarach od 15 do 22 cali, przystosowane są do kompaktowych, rodzinnych samochodów i pojazdów typu SUV (Wintrac), a także do samochodów sportowych oraz SUV-óq (Wintrac Pro).

Najnowsze opony Vredestein Wintrac, które pojawią się w 11 nowych rozmiarach, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej przyczepności na drogach pokrytych śniegiem i lodem. Opony Wintrac do 15- i 16-calowych kół wykonano przy użyciu mieszanki nowej generacji na bazie krzemionki o wysokiej gęstości, która zwiększa okres eksploatacji opon nawet do dodatkowych 10 000 km w porównaniu z oponami poprzedniej generacji. Dzięki ulepszonej konstrukcji bieżnika odporność na zjawisko akwaplanacji jest o 10% większa.

Rodzina Wintrac Pro została rozszerzona o 12 nowych rozmiarów do kół o średnicy od 17 do 22 cali. Najnowsze opony Wintrac Pro zapewniają w porównaniu z poprzednim modelem o 15% lepszą przyczepność na drogach pokrytych śniegiem i o 10% większą skuteczność hamowania na mokrych nawierzchniach, a ich indeks prędkości dla większości rozmiarów to Y.

W przeglądzie opon zimowych magazynu „Auto Bild” opony Wintrac zdobyły trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Opony Wintrac Pro niedawno zdobyły również trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w testach opon zimowych magazynu „Auto Bild Sportscars”.

Więcej informacji:

https://www.vredestein.pl/car-suv-van/tyre-finder/tyres/?season=winter

Tagi

Opony  Apollo Tyres 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2