strona główna Aktualności Szkolenie firmy Textar
2021-11-23, ostatnia aktualizacja 2021-11-23 11:34

Szkolenie firmy Textar

Fot. Textar

Fot. Textar

Na torze Silesia Ring odbyło się wydarzenie szkoleniowe zorganizowane przez firmy Budweg, Hart oraz TMD Friction, właściciela marki Textar.

W spotkaniu wzięli udział właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, którzy zostali zaproszeni przez spółkę Hart – współpracującego z TMD Friction i Budwegiem dystrybutora motoryzacyjnych części zamiennych. Część szkoleniowa poświęcona była układom hamulcowym. Specjaliści dzielili się z mechanikami wiedzą na temat oryginalnych części zamiennych oferowanych przez Textar oraz regenerowanych zacisków hamulcowych, w których specjalizuje się Budweg.

Na uczestników czekały atrakcje. Jedną z nich była wirtualna rzeczywistość Textara, w której można było przygotować własną mieszankę materiałów stosowanych do wytwarzania klocków hamulcowych. Produkt był od razu sprawdzany za pomocą testowego pojazdu poruszającego się również w środowisku VR.

Emocje budziły też przejazdy po prawdziwym torze samochodami sportowymi. Goście mieli do dyspozycji auta takie jak Ferrari, Lamborghini i  bolidy KTM.

Wydarzenie na torze Silesia Ring było kolejną, po niedawnym Textar Brake Clinic, okazją do spotkania się z klientami warsztatowymi regularnie korzystającymi z produktów marki Textar.

Więcej informacji www.textar.com/pl/textar-program-szkolen

TagiWasi dostawcy

Polecane