strona główna Nowości rynkowe Mio MiVue 798 Dual Pro - dwie kamery dają pełen obraz sytuacji na drodze
2022-02-14, ostatnia aktualizacja 2022-02-14 15:38

Mio MiVue 798 Dual Pro - dwie kamery dają pełen obraz sytuacji na drodze

Mio

Kamera samochodowa stała się przydatnym elementem wyposażenia auta. Aby zapis był niepodważalnym argumentem pokazującym, co faktycznie wydarzyło się na drodze, musi być wykonany urządzeniem zapewniającym precyzyjne nagrania w każdych warunkach pogodowych. Taką możliwość zapewnia zestaw kamer: MiVue 798 Dual Pro, składający się z najnowszego modelu Mio MiVue 798 Pro oraz kamery tylnej Mio MiVue A50.

Sercem kamery przedniej jest matryca Sony premium STARVIS™ CMOS, która w połączeniu z przysłoną F1.8 dobrze radzi sobie z doświetleniem obrazu w każdych warunkach. Urządzenie umożliwia rejestracje filmów z prędkością zapisu wynoszącą 60 klatek na sekundę. Nagrywanie w rozdzielczości QHD czyli 2.8K (2560P x 1600P) daje pewność, że oko kamery zawsze perfekcyjnie uchwyci nawet najmniejszy szczegół. Szeroki rzeczywisty kąt widzenia, wynoszący 145 stopni, sprawia, iż nagrywa ona nie tylko to, co dzieje się na drodze, ale też na poboczu, które zazwyczaj pełni wiodącą rolę w ustaleniu przebiegu sytuacji.  W obu kamerach jest zastosowana autorska technologia Mio NightVision Pro, która automatycznie dostraja obraz do panujących warunkach na drodze.

Dodatkowo zestaw Mio MiVue 798 Dual Pro wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest informowanie kierowcy o znajdujących się na drodze fotoradarach. Zestaw umożliwia również monitorowanie przebiegu trasy przez odcinkowy pomiar prędkości.
Wbudowany moduł WIFI pozwala w czasie rzeczywistym aktualizować oprogramowanie i synchronizować materiał filmowy ze smartfonem.

Tagi

Mio  kamery Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023