strona główna Nowości rynkowe Firma Arnott rozszerza asortyment produktów
2022-03-10, ostatnia aktualizacja 2022-03-10 11:12

Firma Arnott rozszerza asortyment produktów

Czujniki Arnott są zamiennikami podzespołów OE

Arnott

Czujniki Arnott są zamiennikami podzespołów OE

Wśród nowości znalazły się m.in. czujniki poziomu, zwane inaczej poziomicami, dzięki którym możliwe jest utrzymywanie stałego prześwitu zawieszenia oraz właściwej wysokości świecenia lamp przednich. Poziomice zbudowane są z ruchomego bądź stałego ramienia oraz potencjometru wysyłającego sygnał do sterownika pojazdu i podlegają normalnemu zużyciu eksploatacyjnemu, są też narażone na uszkodzenia mechaniczne, wodę i sól. Czujniki poziomu Arnott są bezpośrednimi zamiennikami podzespołów OE.

Kolejną nowością w ofercie firmy są wysokiej jakości amortyzatory, zapewniające stabilność, optymalne prowadzenie oraz komfort kolumn OE bez konieczności zewnętrznego sterowania. Inżynierowie firmy Arnott określili i przetestowali optymalne ustawienia amortyzatorów dla najwyższej zgodności z zachowaniem amortyzatorów OE. Arnott zaleca wymianę amortyzatorów i kolumn parami.

Listę nowości zamykają bloki zaworowe, zwane inaczej rozdzielaczami, zastępujące części OE. Zawory elektromagnetyczne rozdzielaczy kierują powietrze z króćca wylotowego kompresora do odpowiednich miechów i kolumn. Z biegiem czasu dochodzi w nich do zużycia uszczelnień, co skutkuje nieszczelnością, a ta z kolei prowadzi do nadmiernej pracy sprężarki lub sprawia, że do urządzenia dostaje się wilgoć powodująca uszkodzenia elektryki rozdzielacza.

Tagi

Zawieszenie  Arnott 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2