strona główna Aktualności Wystartowała nowa akcja REPXPERT Toolman
2022-05-19, ostatnia aktualizacja 2022-05-19 14:46

Wystartowała nowa akcja REPXPERT Toolman

Akcja wystarowała 16 maja, a przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT

Fot. Schaeffler

Akcja wystarowała 16 maja, a przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT

Zostań Superbohaterem w swoim warsztacie - dzięki narzędziom najlepszych marek każda naprawa jest prostsza! Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych 16 maja wystartował z nową Akcją Promocyjną „Toolman”. Co tydzień aż pięćdziesięciu uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów otrzyma markowe narzędzia m.in. Milwaukee, Hazet – razem do wygrania jest 300 nagród! Akcja „Toolman” będzie trwała przez 6 tygodni do 26 czerwca 2022. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).

Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody mające na celu ułatwienie pracy w serwisie warsztatowym.
Aby wygrać jedną z 50 nagród danego tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 6 różnych nagród! Co tydzień inna. Każdy etap tygodniowy to odrębny ranking.
Ale to nie wszystko! Dodatkowo, w każdym tygodniu kolejnych dwustu uczestników rankingu otrzyma nagrody pocieszenia w postaci praktycznych zestawów: magnetycznego ochraniacza na nadkole i maty na biurko! Łącznie przez cały okres Akcji aż 1200 zestawów.

- Po raz pierwszy startujemy z Akcją „Toolman”. Wiemy jak ważne w warsztacie jest profesjonalne wyposażenie. Dlatego tym, razem do wygrania narzędzia znanych marek, m.in. komplety kluczy, zestawy wkrętaków czy lampy LED - mówi Joanna Ciszewska, marketing manager w Schaeffler Polska. Akcją „Toolman” chcielibyśmy promować nie tylko marki LuK, INA, FAG i nasz serwis REPXPERT, ale również naszą ofertę części zamiennych do pojazdów dostawczych – dodaje.

Ponadto portal REPXPERT (www.repxpert.pl) oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych.
Zostań Superbohaterem w swoim warsztacie. Nie trać czasu i dotrzymaj kroku szybkim zmianom w branży motoryzacyjnej!

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „Toolman” dostępne są w regulaminie na stronie https://www.repxpert-toolman.pl/ i portalu www.repxpert.pl oraz profilu Facebook Schaeffler REPXPERT PolskaWasi dostawcy

Podobne

Polecane