strona główna Aktualności Aktualizacja wyszukiwarki NGK Spark Plug
2022-05-23, ostatnia aktualizacja 2022-05-23 08:10

Aktualizacja wyszukiwarki NGK Spark Plug

Fot. NGK

NGK Spark Plug zaktualizował wyszukiwarkę części do zastosowań w pojazdach czterokołowych. Dostępny w ponad 40 językach e-katalog umożliwia klientom z całego świata dostęp do kompleksowego portfolio części zapłonowych i elektroniki samochodowej na rynku wtórnym.

Firma skorzystała z doświadczenia TecAlliance, której katalog TecDoc jest uznanym na całym świecie standardem jakości na rynku części zamiennych. Z pomocą zespołu TecAlliance specjaliści NGK Spark Plug zaktualizowali dotychczasową wyszukiwarkę części i stworzyli nowy e-katalog, zapewniając efektywne zarządzanie danymi i dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania sprawia, że znalezienie odpowiedniej części zamiennej staje się prostą procedurą, a wszystkie produkty dla konkretnego pojazdu są wyświetlane na jednej stronie. Korzyści z aktualizacji obejmują interaktywne przeglądanie katalogu, stale aktualizowane danych oraz znormalizowane opisy pojazdów i produktów.
Nowy e-katalog dzięki zaktualizowanej tablicy rozdzielczej oraz graficznemu wyszukiwaniu produktów jest narzędziem intuicyjnym, co zapewnia użytkownikom szybką i skuteczną identyfikację danego pojazdu i powiązanej z nim części aftermarket.
Zaktualizowana wyszukiwarka znajduje się na stronie www.ngkntk.com, a dostęp do niej można uzyskać poprzez kliknięcie w przycisk "Wyszukiwarka produktów” umiejscowiony w prawym górnym rogu strony. E-katalog został dodatkowo zoptymalizowany pod kątem przyjaznego interfejsu dla telefonów komórkowych.

 

 

Tagi

NGK Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023