strona główna Wydarzenia Automechanika Frankfurt 2022
2022-05-20, ostatnia aktualizacja 2022-05-20 15:37

Automechanika Frankfurt 2022

Nie ma wątpliwości, że Automechanika to wiodące targi branżowe

Fot. Messe Frankfurt

Nie ma wątpliwości, że Automechanika to wiodące targi branżowe

Świat wraca do Frankfurtu! Międzynarodowy motoryzacyjny rynek części zamiennych ponownie  spotka się na targach Automechanika Frankfurt w dniach 13-17 września br. Ponad 80 procent wystawców przyjedzie z zagranicy – swój udział w tym najważniejszym międzynarodowym miejscu spotkań w branży potwierdziły już liczne firmy z ponad 60 krajów, a nagrody Automechanika Innovation Awards uzyskały rekordową liczbę rejestracji.

Olaf Mußhoff, dyrektor Automechanika Frankfurt: Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć we Frankfurcie wielu międzynarodowych kluczowych graczy i gości branżowych z całego świata. Jest to długo oczekiwana okazja, aby osobiście prowadzić interesy i cieszyć się z bliska nowymi produktami i prezentacjami na żywo. Na tę okazję stworzyliśmy nowe formaty i umieściliśmy w programie ważne tematy trendów.

Żadne inne targi nie obejmują całego spektrum produktów motoryzacyjnego rynku wtórnego, jak Automechanika Frankfurt. W tym roku firmy takie, jak: Modula, G3, Peruzzo, Fabbri, Koni, Mc Guard, Edco, MF Transportsysteme, Climair, EAL, Tradekar, Gianso, Oto Konak i Gleddring zaprezentują innowacje produktowe w kategorii Akcesoria i Personalizacja.

W strefie Nadwozi i Lakierów swoje produkty i usługi pokażą m.in.: Basf Coatings, Chemicar Europe, Mipa, Sata i ZKF (Niemieckie Stowarzyszenie ds. Nadwozi i Technologii Pojazdów). W obszarze Car Wash & Care wystawiać się będą m.in.: Otto Christ, Alfred Kärcher, Colourlock, AVW, Interpump, Lavorwash, Comet, Innovative Chemicals, Koch Chemie, Washalia, MaFra i Soft99.

W kategorii Diagnostyka i Naprawa swoje najnowsze rozwiązania prezentować będą: MAHA, Snap-on, Blitz Rotary, Texa, Nexion Corghi Group, Hunter, Abrites, Hella, Robert Bosch, Mahle, ZDK (Niemiecka Federacja Handlu i Napraw Motoryzacyjnych), Rhinomotive, Dometic Waeco, Autocom, Carbon Zapp, Autel Intelligent (CN), Würth, DAT, Celette France, Solera, Carbon, Prodyver, CTP GmbH, LiquiMoly, Rowe I Ravenol. Z kolei takie firmy, jak HaynesPro, GTÜ, Soft-Nrgi In., zaprezentują nowe rozwiązania dla kategorii Dealer & Workshop Management. Całe spektrum części i komponentów do samochodów, motocykli i pojazdów użytkowych przedstawią m.in. BPW Bergische Achsen, Jost-Werke, A.B.S. Systemy hamulcowe prezentować będą firmy: Meyle, ElringKlinger, NTN-SNR, MS Motorservice, Heinrich Eibach, DVSE-Topmotive, Schaeffler i Continental Aftermarket, a Osram, Clarios i Lumileds pokażą swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie Elektroniki i Łączności.

Peter Wagner, dyrektor zarządzający Continental Aftermarket & Services GmbH: Nie ma wątpliwości, że Automechanika to wiodące targi branżowe. To tutaj odbywają się strategiczne dyskusje na najwyższym szczeblu – coś, co w końcu znów jest możliwe. To ważne, ponieważ rynek wtórny zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy chodzi o łączność, dostęp do danych, e-mobilność czy zrównoważony rozwój – jest o czym rozmawiać!

Na tegorocznej imprezie pojawią się również nowi gracze. Internetowy rynek części i akcesoriów samochodowych, Ebay, zaprezentuje salon e-commerce. Prezentacja Innovation4Mobility przedstawi pionierskie rozwiązania dla pojazdów połączonych i neutralnej dla klimatu mobilności. Kolejną atrakcją będą produkty uhonorowane nagrodą Automechanika Innovation Awards, których w tym roku nominowano więcej niż kiedykolwiek wcześniej, co potwierdza, jak innowacyjna jest to branża.

Tagi

Targi  Automechanika 



Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2