strona główna Nowości rynkowe Osram Batterycharge 901 - z myślą o motocyklach
2022-05-23, ostatnia aktualizacja 2022-05-23 15:02

Osram Batterycharge 901 - z myślą o motocyklach

W komplecie są standardowe końcówki zaciskowe i oczkowe, które można podłączyć na stałe do akumulatora

Fot. Osram

W komplecie są standardowe końcówki zaciskowe i oczkowe, które można podłączyć na stałe do akumulatora

Firma Osram poszerzyła niedawno gamę oferowanych prostowników o Batterycharge 901. To inteligentne urządzenie służy do ładowania i konserwacji akumulatorów o napięciu 6 V i 12 V i jest przeznaczone przede wszystkim do motocykli i samochodów z silnikami o pojemności do 1,2 l. Wystarczy nacisnąć przycisk, by uruchomić 7-stopniowy cykl ładowania akumulatorów litowych i 9-stopniowy cykl dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych/AGM.

Urządzenie działa w taki sposób, że w przypadku, gdy akumulator nie jest w pełni naładowany rozpoczyna proces doładowywania, a gdy się on zakończy – automatycznie przełącza się w tryb konserwacji długoterminowej. Dzięki wyposażeniu w wyświetlacz obsługa jest bardzo prosta i możliwa także w warunkach kiepskiego oświetlenia, np. w garażu. W komplecie są standardowe końcówki zaciskowe i oczkowe, które można podłączyć na stałe do akumulatora. To ostatnie rozwiązanie jest przydatne zwłaszcza w pojazdach, w których dostęp do akumulatora jest utrudniony, czyli w motocyklach i skuterach.
Urządzenie Batterycharge 901 ma zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem biegunów i zwarciem. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję na ten produkt.

 

 Wasi dostawcy

Podobne

Polecane