strona główna Aktualności Profix z wyróżnieniem Deloitte
2022-06-22, ostatnia aktualizacja 2022-06-22 14:53

Profix z wyróżnieniem Deloitte

Fot. Profix

Best Managed Companies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie, prowadzony obecnie w kilkudziesięciu krajach świata. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji; analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia, metody zarządzania, relacje w firmie oraz transparentność finansowa. W tym roku po raz pierwszy odbyła się polska edycja programu.

Podczas uroczystej gali 8 czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022, wśród których znalazła się firma Profix.  Została ona doceniona przez audytorów za innowacyjność, unikalną politykę kadrową i relacje wewnątrz firmy, które przekładają się na wyniki i tworzą siłę Grupy Profix oraz jej marek. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie identycznych, ostrych kryteriów stosowanych w 45 najbardziej rozwiniętych gospodarkach świata i na tle działających tam firm – nierzadko z kilkusetletnia tradycją.

Miesiąc wcześniej, w maju br., firma Profix została też nagrodzona w Warszawie przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców tytułem Najlepszego Innowatora. 

Tagi

Profix 



Wasi dostawcy

Podobne

Polecane