strona główna Aktualności Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022
2022-07-11, ostatnia aktualizacja 2022-07-11 14:05

Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022

Axalta

Marka Standox została wyróżniona w plebiscycie Laur Klienta 2022, w kategorii Innowacyjne Technologie Branży Motoryzacyjnej – farby i lakiery. W wyniku przeprowadzonego na skalę krajową sondażu, nagrodzono ofertę produktową i usługową Standox. Za pierwsze miejsce w kategorii farb i lakierów marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł - Złoty Laur Klienta 2022.

Laur Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 18 lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług.
Robert Wysocki, Managing Director Axalta Poland: Laur Klienta to nagroda szcze­gólnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze. Nagroda potwierdza naszą wiodącą pozycję na rynku, dużą rozpoznawalność marki Standox, a przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród klientów. Profesjonalne serwisy lakiernicze chętnie wybierają nasze produkty – mogą na nich polegać, gdyż uzyskają zamierzony efekt i wysokiej jakości naprawę już za pierwszym razem. Wyróżnienie to jest odzwierciedleniem dynamiki rozwoju naszej firmy oraz motywacją do dalszego działania.

Pochodząca z niemieckiego Wuppertalu marka, nie tylko zaopatruje klientów w innowacyjne i przyjazne dla środowiska systemy lakiernicze, oferuje również kompleksowy zakres usług wpierający profesjonalne warsztaty w codziennej pracy.

Tagi

Standox  Lakier  Axalta 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2