strona główna Nowości rynkowe Kompresory TYREinflate firmy Osram
2022-07-15, ostatnia aktualizacja 2022-07-15 13:27

Kompresory TYREinflate firmy Osram

Fot. Osram

Firma Osram oferuje serię kompresorów TYREinflate. Urządzenia są niezawodne i łatwe w obsłudze, można z nich korzystać w każdej temperaturze – zarówno w upalne dni, jak i w mrozie. Przewód do gniazdka 12 V jest wystarczająco długi, by sięgnąć do wszystkich kół i bardzo łatwo się go zwija po użyciu. Wąż jest odporny na załamania i można go błyskawicznie schować. Dzięki temu, że w kompresorach zasilanych z gniazdka w samochodzie wygospodarowano specjalne miejsce na nakrętki, ryzyko ich zgubienia jest zminimalizowane.

Kompresor przydaje się zwłaszcza latem, gdy wahania temperatur są największe. Gdy różnica temperatury między nocą a dniem sięga kilkunastu stopni Celsjusza, co ostatnio zdarza się dość często, ma to wpływ na ciśnienie w oponach. Dlatego podczas upałów warto je sprawdzać częściej. Prawidłowe ciśnienie nie tylko zwiększy nasze bezpieczeństwo, lecz także pozwoli zmniejszyć zużycie paliwa i samych opon. Firma Osram oferuje kilka niezawodnych urządzeń, które różnią się możliwościami, wyposażeniem i są dopasowane do różnej zasobności portfela.

Model podstawowy, OTI200, jest wyposażony w duży wskaźnik analogowy i potrafi na-pompować 13-calową oponę do ciśnienia 2,4 bar w ciągu zaledwie 4,5 minuty. Kolejna wersja, OTI450, ma wyświetlacz LCD i funkcję automatycznego wyłączania po osiągnięciu zadanego ciśnienia i zapamiętuje ustawioną wartość. Kompresor ten poradzi sobie z 13-calową oponą w 3,5 minuty. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest lampka LED, która może pomóc znaleźć zawór po zmroku.

Dla wymagających przeznaczony jest model OTI1000 – wyróżnia się on dużym wyświetlaczem cyfrowym oraz pokrętłem, umożliwiającym szybkie ustawienie ciśnienia. Wąż jest wyposażony w zawór upustowy, przy pomocy którego można łatwo zmniejszyć ciśnienie. Funkcja ta z pewnością spodoba się entuzjastom jazdy w terenie czy po torze wyścigowym. OTI1000 także ma wbudowaną lampkę LED, a w zestawie są pokrowiec, lateksowe rękawiczki i zapasowe nakrętki wentyli.

Dla kierowców, którzy preferują urządzenia bezprzewodowe Osram ma w ofercie najnowszy model kompresora – TYREinflate 2000. Niewielkie rozmiary sprawiają, że idealnie nadaje się on dla rowerzystów i motocyklistów, ale można nim napompować także koła w samochodzie. Ładowany przez port USB produkt może pełnić także rolę powerbanku, dzięki czemu można wykorzystać go do podładowania telefonu czy tabletu. TYREinflate 2000 ma także wbudowaną latarkę i jest w stanie napompować oponę rowerową w ciągu 2 minut.
Wszystkie kompresory firmy Osram są objęte dwuletnią gwarancją.

Tagi

Osram  Kompresor Wasi dostawcy

Podobne

Polecane