strona główna Blacharstwo System naprawczy Herkules Truck Hybrid
2022-08-09, ostatnia aktualizacja 2022-08-09 07:24

System naprawczy Herkules Truck Hybrid

Warsztat Truck Hybrid

Herkules Auto-Technika

Warsztat Truck Hybrid

Firma Herkules Auto-Technika specjalizująca się w produkcji urządzeń oraz wdrażaniu technologii napraw i diagnozowania pojazdów, w tym urządzeń przeznaczonych dla serwisów pojazdów ciężarowych, poszerzyła w 2021 r. swą ofertę o prasę poziomą Maxpower Alu. Prototyp urządzenia, wykonanego niemal w całości z wysokogatunkowych stopów aluminium, zaprezentowano na targach SEMA w Las Vegas.

Prasa pozioma do naprawy ram pojazdów ciężarowych Maxpower Alu – model 2022

W tym roku firma wprowadziła kolejną nowość dla ciężarówek. Jest to całkowicie nowy system naprawczy, nazwany Herkules Truck Hybrid. Zmodernizowane prasy poziome, prasy pionowe oraz pozostały osprzęt są jeszcze wygodniejsze w obsłudze i zyskały nowe funkcjonalności. Jedną z ważniejszych cech jaką wyróżnia się najnowsza wersja urządzeń serii Hybrid, jest jeszcze bardziej zredukowana masa własna. Obniżenie masy uzyskano poprzez zastosowania konstrukcji hybrydowej, polegającej głównie na wykorzystaniu różnorodnych materiałów oraz optymalizację konstrukcji.

Wszystkie modyfikacje są efektem wieloletnich doświadczeń pracowników działu technicznego Herkulesa. Urządzenia systemu wyposażone są w zasilacze hydrauliczne sterowane pilotem. Niezbędny element systemu do napraw pojazdów użytkowych stanowią urządzenia pomiarowo-kontrolne do kształtu ram nośnych oraz pełnej geometrii układu jezdnego. Pierwsze systemy Truck Hybrid już pracują w serwisach w Polsce, Hiszpanii oraz Malezji.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2