strona główna Aktualności Philips zaprasza podczas Automechaniki
2022-08-19, ostatnia aktualizacja 2022-08-19 09:40

Philips zaprasza podczas Automechaniki

Philips zaprasza Klientów i Partnerów Biznesowych do spotkań we Frankfurcie, podczas Targów Automechanika 2022.

W dniach od 13-17 września Frankfurt stanie się stolicą światowego aftermarketu. Na liście największych motoryzacyjnych wystawców tradycyjnie już obecny jest Philips. Holenderski gigant z radością zaprasza Klientów i Partnerów Biznesowych na to wyjątkowe wydarzenie.
O ile ubiegłoroczna, pandemiczna edycja była więcej niż skromna, o tyle ta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Organizator nie rezygnuje wprawdzie z oryginalnej, hybrydowej formuły (w targach będzie można uczestniczyć także na platformie cyfrowej), ale wiadomo już, że ani wystawców ani odwiedzających nie zabraknie, ponieważ nic nie zastępuje tradycyjnych kontaktów międzyludzkich. Co więcej – zapowiada się rekordowa frekwencja!

Philips zawsze traktuje Targi we Frankfurcie wyjątkowo. Dowodem na to są nie tylko duża ekspozycja i pełny przegląd najważniejszych produktów, ale także premiery produktowe i handlowe. Nie jest tajemnicą, że w tym roku szczególne miejsce zajmować będą najnowsze rozwiązania z branży LED. Tym żyje obecnie cała oświetleniowa Europa, a Philips ma na tym polu wiele do zaoferowania. Pogoń za najnowszymi technologiami nie oznacza oczywiście lekceważenia tego, co popularne i sprawdzone. Tam także Philips wprowadza pewne innowacje w trosce o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa na drogach. To wspaniałe, że ponownie będzie się można spotkać osobiście i w całej okazałości zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne Philips. Targi będą doskonałą okazją do wymiany poglądów, uwag i spostrzeżeń. Sprawia to zawsze olbrzymią satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju.

Prezentacja firmy Philips będzie miała miejsce w hali 4.1 stanowisko D69

W celu uzgodnienia terminu spotkania należy skontaktować się z Panią Wiolettą Pasionek, tel. 604 990 247, [email protected]Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2