strona główna Aktualności Gates na targach Automechanika 2022
2022-08-30, ostatnia aktualizacja 2022-09-01 08:16

Gates na targach Automechanika 2022

Gates

Gates, dostawca produktów hydrauliki siłowej i rozwiązań do przenoszenia mocy, wykorzysta swoją obecność na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie do zaprezentowania najnowszej strategii firmy, która koncentruje się na transformacji portfolio produktów w kierunku zrównoważonego rozwoju. Pod hasłem „Od dostawcy do partnera” Gates będzie też zachęcał do natychmiastowego przestawienia się na „myślenie elektryczne” niezależnych sprzedawców rynku wtórnego, chcących pozostać konkurencyjnymi.

Liczące 60 m kw. stoisko (nr D37 w hali 4) będzie podzielone na trzy strefy, w których przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania dla najnowszych generacji samochodów, zarówno wyposażonych w konwencjonalne układy napędowe, jak i w silniki hybrydowe i elektryczne – z położeniem akcentu na te ostatnie. Przewidziano również specjalną strefę rozrywki, w której odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w wirtualnej grze z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Kierując się rygorystycznymi celami niskiej emisji spalin określonymi przez rządy, producenci pojazdów prześcigają się w powiększaniu zelektryfikowanego parku samochodowego, a Gates jest liderem w dostarczaniu części do samochodów hybrydowych i EV. Podczas tegorocznych targów Automechanika firma pokaże m.in. paski E-Start Micro-V®Belts i E-Start Micro-V Belt Kits, zapewniające szybkie, a jednocześnie ciche działanie systemu start- stop. Prezentowane produkty z gamy płynów obejmą m.in. modułowe węże do chłodziwa i elektryczne pompy wodne. Zainteresowani będą też mogli zaopatrzyć się w niezbędne materiały szkoleniowe, dotyczące systemów hydrauliki siłowej i rozwiązań chłodzących Gates, gamy części hybrydowych czy produktów E-Start.

Tagi

Gates  Automechanika 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2