strona główna Aktualności Ekspozycji First Brands Group z marką Autolite
2022-09-13, ostatnia aktualizacja 2022-09-13 15:21

Ekspozycji First Brands Group z marką Autolite

Stoisko First Brands Group jest w hali 3.0 z nr D71

Autolite

Stoisko First Brands Group jest w hali 3.0 z nr D71

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, sporą część ekspozycji First Brands Group zajmuje marka Autolite. Ten producent świec zapłonowych, znany z wyścigów NASCAR wchodzi na rynki europejskie właśnie dzięki wsparciu swojej spółki macierzystej First Brands Group.

Marka Autolite została założona w 1911 roku, kiedy dwie małe firmy zaczęły produkować lampy do aut typu buggy, stając się dobrze prosperującym producentem części samochodowych. Biznes rozwijał się bez większych zmian aż do 1935 roku. Wtedy Royce G. Martin, prezes Electric Autolite Company, postanowił poszerzyć działalność i zatrudnił specjalistów do opracowania pierwszej świecy zapłonowej Autolite. Wystarczyło kilka miesięcy, aby zaoferować gotowy produkt. Przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem, ponieważ Autolite trafiła na listę dostawców elementów układu zapłonowego liderów motoryzacyjnych, takich jak Chrysler, Studebaker, Packard i Willys.

Autolite jest już obecna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i w Australii, a po targach Automechanika rusza dystrybucja w Europie. Na stoisku First Brands Group prezentowane będą również inne pierwszomontażowe marki - producent piór wycieraczek z oryginalnego wyposażenia TRICO oraz producent pomp cieczy i paliwa Airtex. TRICO prezentuje najnowsze rozwiązania techniczne ze swojej branży a Airtex promuje swój nowy wizerunek.

First Brands Group podczas trwania Targów koncentruje się na informowaniu o bogactwie korzyści, jakie mogą zaoferować jej marki, niezależnie od tego, czy są to doradztwo techniczne, produkty najwyższej jakości, czy po prostu wsparcie marketingowe.

- Po czteroletniej przerwie jesteśmy podekscytowani, że wracamy na targi Automechanika we Frankfurcie, aby zaprezentować rozwój naszych trzech podstawowych marek. Autolite ma w tej grupie olbrzymi potencjał. Mam przekonanie, że przyniesie on ogromne korzyści rynkowi wtórnemu. Jesteśmy podekscytowani europejską premierą Autolite i już nie możemy się doczekać opinii od odwiedzających! Zapraszamy na ekspozycję First Brands Group w w hali 3.0 z nr D71 - informuje Sam Robinson, Group Brand & Marketing Manager (Europe).


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2