strona główna Aktualności Doroczne spotkanie z dystrybutorami TotalEnergies Marketing Polska
2022-09-19, ostatnia aktualizacja 2022-09-19 13:21

Doroczne spotkanie z dystrybutorami TotalEnergies Marketing Polska

Fot. TotalEnergies

1-2 września 2022 odbyło się uroczyste spotkanie TotalEnergies Marketing Polska i jej kluczowych partnerów. Nie zabrakło na nim również atrakcji i sportowych emocji!

Tradycyjnie raz w roku TotalEnergies Marketing Polska zaprasza swoich dystrybutorów na spotkanie, które jest okazją do zacieśnienia współpracy i budowania pozytywnych relacji biznesowych. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku zarówno część oficjalna, jak i integracyjna miały napięty program.

Konferencja była okazją do przedstawienia długoterminowych planów działania TotalEnergies Marketing Polska oraz nowych projektów. Nie zabrakło także podsumowania wyników w oparciu o dane z bieżącego roku. Istotnym punktem było spotkanie z Jesperem Rosenkransem, nowym dyrektorem generalnym TotalEnergies Marketing Polska.

Podczas uroczystej kolacji przekazano nowe, sygnowane logo TotalEnergies, certyfikaty autoryzowanych dystrybutorów. Główną atrakcją pierwszej, integracyjnej części spotkania było podstawowe szkolenie torowe na Torze Modlin. Gości zachwycił nie tylko sam pomysł i formuła szkolenia, ale także nietuzinkowe pojazdy udostępnione do jazd.

Dodatkową atrakcją była obecność gości specjalnych. Ambasadorka marki ELF Gosia Rdest podczas konferencji opowiedziała o swojej karierze w motorsporcie i aktualnych startach w serii wyścigowej Alpine ELF Europa Cup, a Patryk Mikiciuk podzielił się swoimi motoryzacyjnymi przygodami i wrażeniami z jazdy podczas szkolenia na torze.

Tagi

total  TotalEnergies Wasi dostawcy

Podobne

Polecane