strona główna Aktualności KYB szkolenia online
2022-09-29, ostatnia aktualizacja 2022-09-29 12:05

KYB szkolenia online

Fot. KYB

Nową formę wsparcia technicznego dla klientów w postaci szkoleń online oferuje firma KYB. Skierowane są dla szerokiej grupy odbiorców i odpowiednio dostosowane do profilu ich działalności oraz zapotrzebowania. Oferta szkoleń online obejmuje szkolenia techniczne: dla warsztatów samochodowych, działów reklamacji i szkół o profilu samochodowym oraz szkolenia produktowe i produktowo-techniczne dla zespołów sprzedażowych.

Do prowadzenia szkoleń online oraz nagrywania materiałów promocyjnych i edukacyjnych KYB przygotowało specjalne studio. Zajęcia online prowadzone są przez dwóch specjalistów KYB z wieloletnim doświadczeniem na rynku części zamiennych oraz warsztatowym. Pozwoliło to na stworzenie optymalnej formy przekazu w postaci prezentowania „na żywo” produktów KYB, przeprowadzenia profesjonalnego pokazu montażu kolumny amortyzatora wraz z ustawieniami elementów wchodzących w jej skład, a także wyjaśnienia trudnych zagadnień technicznych związanych z budową i konstrukcją tych elementów bezpośrednio w formacie online za pośrednictwem kamer. 

Tematyka szkoleń KYB została podzielona na moduły szkoleniowe. Może obejmować informacje dotyczące budowy oraz zasady działania amortyzatorów w konstrukcji jedno- i dwururowej, sprężyn zawieszenia, zestawów montażowych górnego mocowania oraz zestawów osłonowo-ochronnych zespołu tłumiąco-resorującego. Uczestnicy szkolenia online mogą także dowiedzieć się o kwestiach związanych z prawidłową identyfikacją i doborem części zamiennych, w oparciu o dostępne katalogi zastosowań KYB.

Szkolenia KYB zawierają również walor edukacyjno-poznawczy, w oparciu o część praktyczną. Na bazie wybranych modeli pojazdów uczestnikom szkolenia udostępniana jest wiedza z zakresu specjalistycznych narzędzi wykorzystywanych do prac naprawczych podczas wymiany amortyzatorów ze sprężyną ruchu odbicia, zasad prawidłowej procedury montażu kolumny MacPherson oraz właściwej oceny uszkodzeń elementów zespołu tłumiąco-resorującego i przyczyn ich powstawania.

Szkolenia techniczne i produktowo-techniczne KYB obejmują także diagnostykę układu jezdnego pojazdu ze szczególnym wyjaśnieniem metodologii badania amortyzatorów zabudowanych w pojeździe oraz oceny ich stanu technicznego z wykorzystaniem metody EUSAMA.
Aby zapisać się na szkolenie online należy odwiedzić  stronę internetową kyb-europe.com i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce wsparcie/szkolenia.

Tagi

KYB  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023