strona główna Nowości rynkowe Pompa cieczy ECF Airtex
2022-10-06, ostatnia aktualizacja 2022-10-06 15:14

Pompa cieczy ECF Airtex

Airtex

Producent samochodowych pomp cieczy chłodzącej Airtex wprowadził na rynek wtórny elektrohydrauliczną pompę cieczy ECF. Nowa pompa cieczy Airtex ECF to produkt alternatywny do oryginalnej, elektrohydraulicznej pompy cieczy stosowanej w 1,6 i 2,0-litrowych silnikach TDI z grupy VAG. Jednostki te są produkowane od 2012 r. i napędzają już ponad dziewięć milionów pojazdów w całej Europie!

Pompa wykorzystuje opatentowaną przez Airtex technologię Switch ECF do zmiany natężenia przepływu, bez naruszania oryginalnego patentu, co czyni firmę pierwszym producentem oferującym prawdziwy zamiennik pompy cieczy OE z dopasowaną technologią ECF. Zanim trafiła na rynek, opracowano 50 prototypów i przeprowadzono ok. 120 testów hydraulicznych. Łączny czas testów to 6500 godzin!

Airtex ECF – tak jak oryginał – zmienia natężenie przepływu płynu chłodzącego w celu skrócenia czasu nagrzewania się silnika. Redukuje tym samym zużycie paliwa i poprawia skład emisji spalin w pierwszych minutach jazdy. Pompa cieczy ECF Airtex realizuje zatem te same zadania co oryginał, ale bez naruszania patentu OE.

Pompa Airtex ECF jest dostępna jako pojedynczy zespół pompy cieczy (numer referencji 1978) lub jako część zestawu (numer referencji WPK-197801) obejmującego pompę cieczy, pasek rozrządu, napinacz i rolkę prowadzącą.

Tagi

pompa  Airtex 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2