strona główna Wyposażenie Szafka warsztatowa z wyposażeniem
2022-10-06, ostatnia aktualizacja 2022-10-06 09:56

Szafka warsztatowa z wyposażeniem

544-elementowa szafka warsztatowa HT7G050

Fot. Högert Technik

544-elementowa szafka warsztatowa HT7G050

Högert Technik, nowoczesna marka narzędzi ręcznych, systemów przechowywania oraz artykułów BHP, nieustannie rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania profesjonalistów w wielu branżach.

Dewizą marki jest dostarczanie wartościowych rozwiązań, łączących trwałość i funkcjonalność produktów. Narzędzia Högert Technik służą do intensywnej eksploatacji przez wymagających profesjonalistów z różnych branż, takich jak: hydraulika, elektryka, motoryzacja czy mechanika. Najnowszym rozwiązaniem przeznaczonym dla serwisów samochodowych oraz warsztatów rzemieślniczych jest 544-elementowa szafka warsztatowa HT7G050.

Solidna konstrukcja szafki daje gwarancję jej długotrwałego użytkowania w warunkach warsztatowych, a cztery kółka (w tym dwa skrętne) zapewniają mobilność. Szafka warsztatowa ma siedem wysuwanych szuflad: sześć o wysokości 50 mm (maksymalne obciążenie 15 kg) oraz jedna o wysokości 130 mm (maksymalne obciążenie 25 kg). Szuflady wyposażono w indywidualne zamknięcia zabezpieczające przed samoczynnym otwarciem, a możliwość pełnego ich wysunięcia ułatwia dostęp narzędzi znajdujących się w tylnej części szuflady. Prowadnice z łożyskami kulkowymi gwarantują długotrwałe użytkowanie nawet przy wysokim obciążeniu.

Wyposażony w półkę schowek boczny zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania puszek czy butelek, które należy przechowywać w pozycji stojącej. Dla zabezpieczenia przed kradzieżą oraz otwarciem podczas transportu zarówno schowek, jak i cała szafka, zamykane są  na kluczyk. W zestawie znajdują się po dwa kluczyki – do szafki oraz drzwiczek bocznych. Kółka w rozmiarze 5 x 1.25” z łożyskami kulkowymi wykonane zostały z tworzywa TPR. Dwa koła skrętne mają hamulce. Blat szafki wykonany został ze wzmocnionego tworzywa PP. Uformowane wgłębienia ułatwiają segregację drobnych elementów odkładanych na blat.

Cztery szuflady wyposażone zostały w pianki techniczne EVA, co pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy, zapewniając równocześnie łatwy dostęp do często używanych produktów. Zawartość wkładów to aż 544 elementy, przydatne w pracy każdego mechanika czy rzemieślnika:

Praktyczna i pojemna szafka, wyposażona w odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria, doskonale sprawdzi się w pracy każdego profesjonalisty. Produkt dostępny jest od września br. w sklepie internetowym marki www.hoegert.com, a także w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.   Wasi dostawcy

Podobne

Polecane