strona główna Nowości rynkowe Nowy tester akumulatorów OSRAM BATTERYtest PRO
2022-10-17, ostatnia aktualizacja 2022-10-17 15:48

Nowy tester akumulatorów OSRAM BATTERYtest PRO

Fot. Osram

Firma Osram wprowadziła do oferty profesjonalne urządzenia do sprawdzania kondycji akumulatorów i ich ładowania. Gama składa się z testera OSRAM BATTERYtest PRO i trzech inteligentnych prostowników BATTERYcharge PRO.

Tester akumulatorów OSRAM BATTERYtest PRO pozwala przeprowadzić kompletny test kondycji akumulatora i układów elektrycznych w pojazdach z instalacjami 12 i 24 V, takich jak motocykle, samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Przy okazji kontroli stanu akumulatora urządzenie zweryfikuje także alternator, rozrusznik i połączenie z masą. Wyniki można wydrukować za pomocą wbudowanej drukarki termicznej lub przenieść do komputera za pomocą karty SD. W zestawie jest pokrowiec ochronny do przechowywania i transportu urządzenia.

Produkty OSRAM BATTERYcharge PRO to profesjonalne, inteligentne prostowniki, odpowiednie do szerokiej gamy typów akumulatorów do pojazdów 12 i 24 V. Zależnie od potrzeb można zdecydować się na urządzenie PRO 30A, PRO 50A lub PRO 60A. Liczby w nazwach oznaczają maksymalne natężenie prądu ładowania. Gama produktów OSRAM BATTERYcharge PRO nadaje się do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych, litowych i akumulatorów w pojazdach z systemem start/stop.

OSRAM BATTERYcharge PRO poza swoją podstawową funkcją mają także możliwość przeprowadzenia testu kondycji baterii i alternatora. Wszystkie urządzenia tej linii są wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD i mają możliwość optymalizacji kondycji akumulatora.
Mogą także pełnić funkcję zasilania podtrzymującego. Funkcja ta zapewnia stały prąd przy regulowanym napięciu do max 14,9 V.

Urządzenie może być używane na przykład podczas diagnostyki usterek elektrycznych. Wszystkie urządzenia OSRAM BATTERYcharge PRO mają również regulację natężenia prądu ładowania, a producent udziela na nie 2-letniej gwarancji.

Tagi

Osram  Tester  BATTERY 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2