strona główna Aktualności EnduMile LHT - nowa opona Apollo Tyres do naczep
2022-10-25, ostatnia aktualizacja 2022-10-25 13:56

EnduMile LHT - nowa opona Apollo Tyres do naczep

Apollo Tyres

Apollo Tyres wkracza na europejski rynek opon do naczep na długie dystanse (LHT) wraz z premierą nowego modelu EnduMile LHT. Nowy model klasy A w kategorii oporów toczenia będzie najtrwalszą i zapewniającą największą oszczędność paliwa oponą do samochodów ciężarowych w całej historii produktów firmy Apollo Tyres.

Opona EnduMile LHT jest wyposażona w szeroką i stabilną powierzchnię styku, która optymalizuje rozkład naprężeń, a całkowicie nowa mieszanka polimerów oraz wypełniaczy ogranicza opory toczenia, zapewniając jednocześnie stały poziom przyczepności na mokrych nawierzchniach. Ta innowacyjna mieszanka wspomaga również działanie w sytuacji zmian temperatury podczas długotrwałej eksploatacji, aby zachować doskonałe osiągi i trwałość opony.

Rzeźba typu free-rolling zawiera kompaktowy rowek w środkowej części bieżnika, który wspomaga przyczepność, zmniejsza poziom hałasu i zapewnia wydajną pracę. Mocny karkas usprawnia bieżnikowanie w celu obniżenia całkowitych kosztów eksploatacji.

24-miesięczny program obejmujący projektowanie, rozwój i testy — jeden z najbardziej kompleksowych w historii produktów marki Apollo — przeprowadził europejski zespół badawczo-rozwojowy Apollo Tyres działający w Holandii. Rozbudowane symulacje komputerowe wraz z wymagającymi testami w rzeczywistych warunkach pomogły zweryfikować dynamiczne właściwości i trwałość opony w szerokim zakresie warunków atmosferycznych oraz drogowych na całym kontynencie.

Jest to pierwszy przypadek, gdy opona do samochodu ciężarowego marki Apollo otrzymała klasę A w kategorii oporów toczenia.

Tagi

Opony  Apollo Tyres 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2