strona główna Nowości rynkowe Nowe sondy lambda Denso
2022-11-03, ostatnia aktualizacja 2022-11-03 08:53

Nowe sondy lambda Denso

Fot. Denso

Denso rozszerzyło ofertę sond lambda o 7 nowych numerów części jakości OE. Nowe czujniki mają 92 dodatkowe zastosowania w około 2,2 mln pojazdów i zastępują 55 numerów części OE. Wprowadzone do oferty sondy lambda mają zastosowanie w pojazdach marek Lexus, Mazda, Mitsubishi i Toyota. Nowe sondy będą dostępne w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc w połowie listopada.

Zaawansowane technologicznie sondy lambda Denso pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. Każdego dnia na świecie kilkaset milionów sond lambda Denso mierzy zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda Denso dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem), jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).
Więcej informacji o sondach lambda Denso można znaleźć na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela marki.

Tagi

Denso  sondy lambda Wasi dostawcy

Podobne

Polecane