strona główna Informacje BorgWarner w rankingu Premier Data Supplier katalogu TecDoc
2022-11-03, ostatnia aktualizacja 2022-11-03 15:21

BorgWarner w rankingu Premier Data Supplier katalogu TecDoc

Fot. BorgWarner

BorgWarner dostarcza klientom ponad 42 000 referencji. Portfolio obejmuje zarówno części do samochodów osobowych, jak i do pojazdów dużej ładowności.

Katalog TecDoc firmy TecAlliance zawiera sześć marek części zamiennych BorgWarner. Wśród marek BorgWarner uwzględnionych w TecDoc znajdują się wcześniej nabyte 3K i Schwitzer (części do turbosprężarek), a także BERU (cewki zapłonowe, świece żarowe i jednostki sterujące świec żarowych. Dodatkowo pod marką Wahler można znaleźć termostaty i szeroką ofertę części do recyrkulacji spalin. I wreszcie produkty BorgWarner (części do pojazdów z napędem na wszystkie koła, takie jak olej, pompy, filtry i czujniki).

Od niedawna BorgWarner znajduje się w rankingu Premier Data Supplier, co oznacza, że klienci na rynku wtórnym otrzymują najbardziej szczegółowe informacje i regularne aktualizacje danych produktów.

- BorgWarner jest częścią TecDoc od wielu lat i cieszymy się, że możemy wspierać naszych klientów na rynku wtórnym za pomocą tego użytecznego narzędzia – powiedział Michael Boe, wiceprezes i dyrektor generalny BorgWarner Emissions, Thermal & Turbo Systems Aftermarket. – Ponieważ ponad 100 000 aplikacji dla samochodów osobowych ma co najmniej jedno łącze do produktu BorgWarner, baza danych dostarcza cennych informacji.

Tagi

BorgWarner 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2