2022-11-14, ostatnia aktualizacja 2022-11-14 14:34

Akademia Quartz

Fot. TotalEnergies

W ramach programu Akademia Quartz eksperci TotalEnergies odwiedzają szkoły o profilach motoryzacyjnych w całej Polsce i prowadzą autorskie zajęcia edukacyjne. Tym razem projekt zawitał do Gdańska i Łodzi.

Interaktywna formuła Akademii Quartz doskonale się sprawdza: wykład połączony z testami wiedzy, zakończony wręczeniem nagród dla najlepszych. Zajęcia prowadzą najpopularniejszy mechanik w Polsce, Adam Klimek, oraz inż. Andrzej Husiatyński, ekspert TotalEnergies.

Zajęcia składają się z dziesięciu filmowych modułów, które prowadzi dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk. Interaktywny test wiedzy podsumowujący każdy blok wprowadza element grywalizacji i pozwala nagrodzić najlepszych uczniów.

Wartością dodaną przeprowadzanych zajęć jest udostępnienie uczniom internetowego zaplecza wiedzy Akademii Quartz. Pod adresem szkolenie-olejowe.total.com.pl znajdują się wszystkie filmy instruktażowe, które można przeanalizować w domu lub odtwarzać w szerszym gronie – w szkole lub w serwisie samochodowym.

- Bardzo się cieszę, że mogliśmy gościć przedstawicieli TotalEnergies i takich ekspertów jak Adam Klimek. Podoba mi się formuła szkolenia, myślę, że uczniowie bardzo dużo z niego skorzystali. Mam nadzieję, że będzie to początek naszej współpracy z TotalEnergies, gdyż tego typu szkolenia wspaniale wpisują się w nasz szkolny program kształcenia kadr branży motoryzacyjnej XXI wieku – Sławomir Bochniak, ZSS w Gdańsku, wcedyrektor ds. kształcenia samochodowego.

Tagi

TotalEnergies  total Wasi dostawcy

Podobne

Polecane