strona główna Aktualności Powraca RobotQuartz!
2022-11-30, ostatnia aktualizacja 2022-11-30 10:53

Powraca RobotQuartz!

Fot. TotalEnergies

TotalEnergies przygotował kolejną kampanię reklamową z RobotemQuartz. Główny bohater symbolizuje skuteczną ochronę silników środkami smarnymi Quartz. W spocie oglądamy robota najnowszej generacji, odzwierciedlającego zaawansowaną technologię TotalEnergies odpowiednią dla wszystkich typów silników, zarówno tych starszych jak i najnowocześniejszych.

Robot zadebiutował w 2010 r. i jest znany już w ponad 80 krajach. Przy okazji każdej edycji kampanii, ten stalowy bohater ewoluuje – dokładnie tak, jak otaczające go silniki. W najnowszej wersji jest wyposażony w centralny moduł zasilający, który przypomina analogiczne rozwiązanie wyróżniające jednego z najbardziej popularnych filmowych superbohaterów. Fakt, że jest to wydajny generator elektryczny, nawiązuje oczywiście do obecnej transformacji energetycznej. Najnowsza kampania TotalEnergies odzwierciedla ambicje, dążenie do bycia liderem w branży, poszanowanie środowiska i troskę o klientów.

Quartz EV Fluid od TotalEnergies
Od 70 lat TotalEnergies wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania i oferuje środki smarne Quartz spełniające wymagania najnowszych typów silników. Dostosowuje się nie tylko do wymogów konstrukcyjnych, ale także do warunków eksploatacyjnych, które nierzadko bywają wyjątkowo wymagające.

Obok linii Quartz 9000 dla silników spalinowych i Quartz Ineo Xtra dla pojazdów z silnikami hybrydowymi, TotalEnergies opracował gamę Quartz EV Fluid przeznaczoną dla pojazdów elektrycznych. Quartz EV Fluid zwiększa moc, poprawia bezpieczeństwo i przedłuża żywotność silników oraz baterii. W gamie Quartz EV Fluid zastosowano najnowocześniejszą technologię Thermo Control Augmented, która zapewnia wysoki poziom odporności na utlenianie, chroni przed zwarciami i dba o odpowiednią temperaturę pracy baterii.

Proces zmian jaki przeszedł RobotQuartz  na przestrzeni ostatnich dwóch dekad

- RobotQuartz piątej generacji symbolizuje zdolność TotalEnergies Lubrifiants do zaspokajania potrzeb wszystkich typów pojazdów, nawet tych najbardziej wymagających. Ewolucja filmowego robota symbolizuje historię innowacji środków smarnych Quartz, przez pryzmat motoryzacji: od spalinowej do elektrycznej - mówił - Jean Parizot, Inland General Manager w TotalEnergies Lubrifiants.

 Wasi dostawcy

Podobne

Polecane