strona główna Aktualności Bon towarowy - nowość w sklepie bonusowym REPXPERT
2022-12-09, ostatnia aktualizacja 2022-12-09 19:47

Bon towarowy - nowość w sklepie bonusowym REPXPERT

Schaeffler

- Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe. Bony umożliwiają otrzymanie opustu na zakupu towarów Schaeffler u jednego z naszych Dystrybutorów - mówi Konrad Habit, zarządzający zespołem Produktu. Akcję rozpoczynamy z naszym dystrybutorem Auto Partner, mającym szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce. Jeśli produkt będzie cieszył się zainteresowaniem postaramy się wprowadzać kolejne tego typu rozwiązania do oferty w naszym sklepie bonusowym REPXPERT.

Portal warsztatowy REPXPERT to jednak nie tylko sklep bonusowy – to także szybki dostęp do informacji i usług dotyczących produktów marek LuK, INA i FAG, napraw, trendów na rynku motoryzacyjnym Aftermarket i możliwość szkolenia się. Portal jest całkowicie bezpłatny, a dostęp do niego nieograniczony i możliwy przez 24 godziny na dobę!

Kod rabatowy o wartości 100 zł oferowany w REPXPERT, uprawnia do uzyskania zniżki przy zamówieniach, na produkty LuK, INA i FAG, składanych w sieci sprzedaży dystrybutora części zamiennych Auto Partner.

W przyszłości planowane jest rozszerzenie akcji o kupony od kolejnych dystrybutorów.

Więcej informacji: www.repxpert.pl.

Tagi

RepXpert  Schaeffler 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2