strona główna Nowości rynkowe Wycieraczki samochodowe Negotti w ofercie ELIT Polska
2022-12-15, ostatnia aktualizacja 2022-12-15 14:58

Wycieraczki samochodowe Negotti w ofercie ELIT Polska

Wycieraczki Negotti reklamowane są hasłem "Dobre na każdą porę"

ELIT Polska

Wycieraczki Negotti reklamowane są hasłem "Dobre na każdą porę"

Pióra wycieraczek samochodowych marki Negotti, testowane w ekstremalnych warunkach, oferuje w swojej sieci sprzedaży ELIT Polska. Są to części samochodowe, które mają przez cały rok trudne zadania. Słońce, sól, piasek, błoto i śnieg. To tylko kilka czynników, z którymi mają bardzo dobrze radzić sobie wycieraczki tej firmy.

W grudniu wydajny płyn do spryskiwaczy i dobre pióra wycieraczek to zalecane wyposażenie ze względu na wzbijane przez koła samochodów cząsteczki soli drogowej i błota pośniegowego, które skutecznie ograniczają widoczność. Jeśli kierowca chce zadbać o perfekcyjną widoczność potrzebuje optymalnie dopasowanych piór wycieraczek. Poza przednimi piórami wycieraczek bardzo ważne są również ich tylne odpowiedniki. Dużym ułatwieniem jest również możliwość zakupienia metalowych ramion wycieraczek.

Poza tym w ofercie ELIT polska znajdują się nowoczesne wycieraczki płaskie z różnymi typami mocowań oraz standardowe metalowe wycieraczki szkieletowe. Uzupełnieniem jest największy w Polsce asortyment ramion tylnych wraz z piórami i metalowych ramion przednich.

Testowane w ekstremalnych warunkach
Producenci wycieraczek samochodowych podkreślają, jak ważne dla nich są wielogodzinne testy w ekstremalnych warunkach. Laboratoryjne symulacje nie odtworzą wszystkich zdarzeń, jakie mogą przydarzyć się na drodze. Dlatego Negotti pióra wycieraczek testuje również w motorsporcie. Odcinki specjalne rajdów samochodowych w całej Polsce rozgrywane są w różnorodnych warunkach pogodowych. Błoto, deszcz, kurz, pozostałości owadów rozbitych na szybie i śnieg. Z tymi wszystkimi wyzwaniami radzą sobie wycieraczki Negotti.

Sezon jesienno-zimowy - dobry czas na zmianę wycieraczek
Wycieraczki samochodowe w sezonie jesienno-zimowym są jedną z podstaw bezpieczeństwa na drodze. Najlepsza widoczność przez szybę w okresie zmniejszonej przejrzystości powietrza pozwala w porę dojrzeć w porę pieszych, rowerzystów, a także inne pojazdy.

- W motoryzacji bardzo ważne są regularność i skrupulatność. Dlatego rekomendujemy zmianę piór wycieraczek dwa razy w roku. Sezon jesienno-zimowy jest dobrym czasem na wymianę zużytych wycieraczek na nowe. Uszkodzenie wycieraczek przez oderwanie zamarzniętej gumy od szyby można łatwo zminimalizować. Wystarczy zastosować odmrażacze, które pomogą skutecznie usunąć warstwę lodu. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty piór wycieraczek Negotii - mówi Sławomir Koźlik, product manager ELIT Polska.

Tagi

Wycieraczki  Elit  Negotti 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2