strona główna Nowości rynkowe TRICO dla Volkswagena
2023-01-09, ostatnia aktualizacja 2023-01-09 08:31

TRICO dla Volkswagena

Wycieraczki TRICO zostały oryginalnym wyposażeniem (OE) w nowych Volkswagenach T7 i ID Buzz!

Trico

Wycieraczki TRICO zostały oryginalnym wyposażeniem (OE) w nowych Volkswagenach T7 i ID Buzz!

TRICO, producent piór wycieraczek, został dostawcą oryginalnego wyposażenia (OE) dla Volkswagenów T7 i ID Buzz. Nowe modele Volkswagena otrzymają od TRICO zarówno przednie jak i tylne pióra.

W przednich wycieraczkach obu modeli zastosowano pióra TRICO typu „X1”. Zostały one już wcześniej zatwierdzone przez grupę VAG i z powodzeniem dostarczane są jako wyposażenie oryginalne do wielu innych modeli. Te same pióra są dostępne dla klientów rynku wtórnego pod nazwą handlową TRICO ExactFit® (modele dedykowane do konkretnych pojazdów). VW T7 to hybrydowy Van, a ID Buzz – van elektryczny, który w wielu krajach (w tym w Irlandii i w Danii) został już „Samochodem Roku”.

Oba auta są doskonałym przykładem nowych, przyjaznych dla środowiska, zaawansowanych technologicznie pojazdów, które wkraczają na rynek motoryzacyjny. TRICO ExactFit® to także produkt nowej generacji gwarantujący wysoką skuteczność oczyszczania i doskonałą widoczność, co w oczywisty sposób poprawia bezpieczeństwo jazdy.

Wycieraczki TRICO ExactFit® nie tylko świetnie się prezentują, ale także doskonale oczyszczają szybę. Ich elementem konstrukcyjnym jest oryginalna belka wykonana w technologii Memory Curve Steel®, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi przednimi szybami, czyli tam, gdzie tanie zamienniki oryginalnych wycieraczek nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola. Producent zadbał także o idealną kompatybilność z rozwiązaniami fabrycznymi. Wycieraczki ExactFit® pasują także do innych modeli samochodów. Bardzo łatwo się je montuje, ponieważ są wyposażone w „inteligentne” złącza. Gama TRICO ExactFit® jest produkowana w rozmiarach od 14"/350 mm do 32"/800 mm, a zatem odpowiada na bardzo dużą część zapotrzebowania rynkowego.

- Pióra wycieraczek są tak istotnym elementem bezpieczeństwa, że producenci i kierowcy potrzebują wyłącznie takich produktów, którym mogą zaufać. W związku z tym cieszymy się, że wybór padł właśnie na TRICO. To dla nas zaszczyt, że możemy rozszerzyć naszą długoterminową współpracę z VAG w zakresie dostaw zarówno przednich, jak i tylnych piór wycieraczek. Każdy zna doskonałą jakość Volkswagena i jesteśmy dumni, że możemy być związani z tak wybitnym producentem. TRICO produkuje pióra wycieraczek od ponad 100 lat, co jest najlepszym potwierdzeniem naszych zdolności inżynieryjnych i innowacyjności. Jesteśmy zachwyceni, że Volkswagen – tak jak wielu innych producentów – dostrzega to i ufa TRICO wykorzystując nasze wycieraczki do swoich najnowszych pojazdów. Zaopatrując producentów samochodów na pierwszy montaż, nie zapominamy o naszych Klientach z rynku wtórnego. Opisywany wzór wycieraczek jest dostępny także w sieciach dystrybucji niezależnej, co jeszcze bardziej wzmacnia naszą pozycję w sektorze aftermarketu - mówił Sam Robinson, Group Brand & Marketing Manager (Europe) firmy TRICO.

Tagi

Trico  Wycieraczki 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2